نام كاربري:  
پسورد:
 
عضویت سریع
      شناسه : 
      نام اصلي : 
      ايميل : 
      تايپ مجدد : 
      گذرواژه : 
      تايپ مجدد : 

 

      
 
 
 
محل تبلیغات شما: جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش تبلیغات خود با شماره تلفن 09133638841! تماس حاصل فرمایید
   
 

  آمار کاربران        

» پسرانی که دیگر نمی‌خواهند «پسر» باشند! +تصاویر

وب سایت رسمی سید بحری

معضل اجتماعی؛
 
یکی از دلایل جذابیت و زیبایی مردان، داشتن هیبت و جذبه مردانه است نه داشتن یک صورت زنانه و حتی دختران و زنان از پسرانی که خودشان را شبیه زنان می کنند بدشان می آید.


  افزایش مد و مدگرائی و به ویژه پسرانی که خودشون رو دوست دارن شبیه دختران کنند، تبدیل به یک ناهنجاری اجتماعی برای خانواده ها و جامعه شده که باعث بروز برخی تنش ها و چالش های تربیتی شده است.

 

چند وقتی هست که پیرایشگاه های مردانه در حال تبدیل شدن به آرایشگاه هست. یعنی آقایون دیگر به کاستن مو و اصلاح رضایت نمی دهند و می خواهند با اضافه کردن اقلام آرایشی زیبا شوند.

 

پیرایش به معنی کاستن و آقایون با کاستن (کوتاه کردن مو ، اصلاح و….) زیبا می شوند و آرایش به معنی اضافه کردن البته ناگفته نماند که خانم ها همینجوریش زیبا هستن و اون آرایش برای زیبایی بیشتر است .

 

همچنین برخی از آقایان این روزها برای پوشاندن اثرات پیری از روی موهای صورت و ابرو، از انواع رنگ موها استفاده می‌کنند که یا در منزل این کار را انجام می‌دهند.

 

زمانی پسران به کوتاه کردن مو به فرم های ساده رضایت می دادن و بعد از مدتی مدل های مختلف مو آمد و یک مرتبه سیر صعودی به خود گرفت. تا بحدی که امروزه مدل های مو “فشن” محبوبیت فراوانی در نسل جوانان پیدا کرده است.

 

 

 

 

اما امروزه چیزی که شاهد هستیم دیگر به این مدل مو ها رضایت نمی دهند و علاوه بر آن با برداشتن ابرو و استفاده از لوازم  آرایشی در صدد زیباتر شدن هستند.

 

در خیابان با جوانانی برخورد می کنیم که با صورتی کاملا آرایش کرده دارن روزگار می گذرانند!

 

 

 

اگر سری به برخی از  پیرایشگاه های شهرتان بروید می بینید که یک محل جداگانه با عنوان« اتاق گریم» طراحی کردند که پسران برای انجام این کارها به آنجا مراجعه می کنند.

و اکثر این مدل های آرایشی برگرفته از فرهنگ اروپائی و غربی است.

 

 

 

 

علل گرایش جوانان به آرایش کردن چیست؟

می توان دلائل را در این موارد خلاصه کرد عواملی همچنون: تنوع طلبی، کنجکاوی، ابراز وجود در مقابل جنس مخالف، عدم آشنائی با فرهنگ جامعه خود، ضعف اعتقادی و دینی، ضعف شخصیتی و هویتی و گاهی هم چشم همچشمی باعث بروز این نوع رفتار از سوی جوانان می شود.

 

و در این جا نقش  رسانه ها و  به خصوص ماهواره نیز تاثیر بسزائی دارد، جوانی که در خانه به تماشای ماهواره می نشیند با الگو برداری از بازیگران، مجریان، فوتبالیست ها و سایر  ورزشکاران با فرهنگ بیگانگان خو می گیرد و در صدد براورد خواسته های خود در این زمینه هستند.

 

یکی از دلایل جذابیت و زیبایی مردان، داشتن هیبت و جذبه مردانه است نه داشتن یک صورت زنانه و حتی دختران و زنان از پسرانی که خودشان را شبیه زنان می کنند بدشان می آید.

بعضی از روانشناسان بنام معتقدند: «مرد فقط زنی را دوست دارد که از او ضعیفتر باشد و زن فقط مردی را دوست دارد که از او قویتر باشد.» (لذات فلسفه، ویل دو رانت، ص۱۸۷)

 

موسسه آماری«تی ام بی ای» اروپا با بیان اینکه ۳۰ درصد مواد آرایشی منطقه خاورمیانه در ایران مصرف می‌شود؛ اعلام کرد که ایران هفتمین کشور پر مصرف مواد آرایشی در جهان است. که ۱۲ درصد از لوازم آرایشی موجود در کشور از سوی مرد‌ها مصرف می شود. بر اساس آمار ۷ درصد از مردان کشور از لوازم آرایشی استفاده می‌کنند که این آمار از اوضاع نامطلوب در ایران حکایت دارد.

 

 

مهدی مرادی کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی گفت: تغییرات مد ولباس در گذر نسلها امری کاملا طبیعی است. مد و نوع پوشش ما نیز با نسلهای قبلی متفاوت بود. اما وقتی این تغییر باهدایت و الگودهی فرهنگی و رسانه ای غربی هدایت می شود عده ای ازنوجوانان هستندکه سریعتر جذب این الگوهای نامتعارف می شوند و علت این مساله را باید در عوامل زمینه ساز جستجو نمود.

 

وی افزود: سبک تربیتی والدین بستر مهم تمام گرایشها و ویژگیهای شخصیتی ماست. پدر و جایگاه وی در خانواده عامل بسیار مهم الگویی برای یک نوجوان پسر محسوب می شود.

 

مرادی افزود: درسن نوجوانی هرچند گرایش به سمت گروههای همسالان بیشتر است اما ثبات شخصیتی پدر ومادر برای هویت پذیری یک نوجوان به منزله یک تکیه گاه مهم به شمار می رودکه نوجوان چنانچه از روی کنجکاوی ها و غرور نوجوانی هم به بیراهه برود دوباره به همان روش والدینش برخواهدگشت و متاسفانه بسیاری از فرزندان طلاق وخانواده های آشفته در این راه قربانی می شوند.

 

وی تاکید کرد: مدهای نامتعارف ازلحاظ فرهنگی در ایران بدلیل عدم پذیرش اجتماعی خیلی دوام نمی آورند همانطورکه مدهای شیطان پرستی به سرعت جایگاه خود در بین جوانان را از دست داد.

 


آراستگی ظاهر مردان از نظر اسلام:

امام صادق (ع ) می فرمودند: اِنَّ اللّهَ یـُحـِبُّ الْجـَمـالَ وَالتَّجَمُّلَ، وَ یَکْرَهُ الْبُؤْسَ وَالتَّباؤُسَ، فَاِنَّ اللّهَ عَزَّوَجَلَّ اِذا اَنْعَمَ عـَلی عـَبـْدٍ نـِعـْمـهً اَحـَبَّ اَنْ یـَری عـَلَیـْهِ اَثـَرَها. قیلَ: وَ کَیْفَ ذلِکَ؟ قالَ: یُنَظِّفُ ثَوْبَهُ، وَ یُطَیِّبُ ریحَهُ، وَ یُحَسِّنُ دارَهُ، وَ یُکَفِّرُ اَفْنِیَتَهُ… .

 

هـمـانـا خـداونـد زیـبـایی و آراستگی را دوست دارد و زندگی نکبت بار و سخت و فروتنی فـقـیـرانه را دشمن می دارد؛ زیرا خداوند بزرگ وقتی نعمتی به کسی می دهد، دوست دارد کـه اثـر آن را در زنـدگـی او بـبـیـنـد. پـرسـیـدنـد: و آن (تجمّل ) چگونه است ؟ فرمود: (بدین گونه که ) خویشتن را خوشبو، لباس را پاکیزه و خانه اش را زیبا سازد و صحن و سرایش را جارو کند.(بحارالانوار، ج ۷۵، ص ۳۳۵)

 

و پاکیزگی را جزو اخلاق و سیره انبیاء معرفی می کردند: مِنْ اَخْلاقِ الاَْنْبِیاءِ التَّنَظُّفُ. پاکیزگی از اخلاق پیامبران است .

 

در آراسـتـگـی تـشـبـّه مـردان به زنان و عکس آن روا نیست . امام علی (ع ) شخصی را که با شـکـل و شـمـایـل زنـانـه بـه مـسـجـد پـیـامـبـر(ص ) آمـده بـود، بـیـرون رانـد و فرمود: از رسول خدا(ص ) شنیدم که می فرمود: لَعَنَ اللّهُ الْمُتَشَبِّهینَ مِنَ الرِّجالِ بِالنِّساءِ وَالْمُتَشَبِّهاتِ مِنَ النِّساءِ بِالرِّجالِ.(بحارالانوار ج ۱۷، ص ۲۸۵)

خداوند مردانی را که خود را به شکل زنان و زنانی را که خود را شبیه مردان درمی آورند از رحمت خویش دور کرده است

 

 

بخشی از آراستگی ظاهری هر مردی ، به تمیزی و آراستگی موی سر او مربوط می شود.

 

آراستگی موی سر به نظافت و بهداشت آن ، اصلاح و کوتاه کردن ، مرتب کردن و شانه زدن ، خضاب و رنگ کردن آن محقق می شود.

 

رسول خدا(ص ) در این باره می فرماید: مَنِ اتَّخَذَ شَعْراً فَلْیُحْسِنْ وِلایَتَهُ اَوْ لِیَجُزَّهُ.

هر کس مو بگذارد باید خوب به آن برسد، یا کوتاهش کند.

 

و امام کاظم (ع ) به اصلاح و تمیزی آن سفارش می فرمایند: اِنَّ الشَّعـْرَ عـَلَی الرَّاءْسِ اِذا طـال اَضـْعـَفَ الْبـَصـَرَ وَ ذَهـَبَ بـِضـَوْءِ نُورِهِ، وَ طَمُّ الشَّعرِ یَجْلِی الْبَصَرَ، وَ یَزیدُ فی ضَوْءِ نُورِهِ.

همانا موی سر چون دراز شود بینایی را ضعیف کرده ، نور چشم را می برد و کوتاهی موی سر موجب جلای دیده و فزونی نور آن می گردد.

 

 

کلام آخر:

مسلما آراستگی ظاهری برای مردان امری بدیهی و لازم است اما تاثیر پذیری از فرهنگ های اروپائی و غربی که  مغایر با دیدگاه اسلام است برای فردی که مسلمان است امری نامناسب محسوب می شود.

اگر جوانان ما با رویکرد اسلامی به مسئله آراستگی نگاه کنند و با توجه به فرهنگ جامعه محیط خود رفتار کنند دیگر شاهد ناهنجاری هایی در این زمینه نخواهیم بود. 

در این راستا خانواده ها نقش کلیدی در جهت دهی فرزندان خود دارند و در کنار آن دستگاه های آموزشی و رسانه ملی در خصوص آگاه سازی وظیفه ی قابل توجهی خواهند داشت. 

اما این همه جوانان به زیبائی ظاهری خود توجه می کنند به زیبائی باطن خود نیز توجه می کنند؟ 

زیبائی ظاهری با گذر زمان و پیری از بین خواهد رفت اما سیرت زیبا داشتن آیا از بین می رود؟ 

وچه زیبا گفت سعدی: پس بگردید و بگردد روزگار/دل به دنیا درنبندد هوشیار، صورت زیبای ظاهر هیچ نیست /ای برادر سیرت زیبا بیار. 

حضرت امام حسن عسکری (ع) هم فرموده اند : زیبایی صورت ، جمال ظاهری انسان است و زیبایی عقل و فکر ، جمال باطنی او است. 

پس همچنان که به زیبائی ظاهری خود اهمیت می دهیم به زیبائی سیرت نیز توجه کنیم.

 


کلمات کلیدی :
  چهارشنبه، 17 دي ماه، 1393 نويسنده: seyedbahri

مرتبط باموضوع :

 عکس: تقابل فقر و غنا در امریکا  [ دوشنبه، 8 ارديبهشت ماه، 1393 ] 909 مشاهده
 راهبرد چهارگانه رسانه ای غرب در حمایت از  [ جمعه، 30 خرداد ماه، 1393 ] 1154 مشاهده
 کردها به عنوان بخشی از هویت ایرانی  [ شنبه، 10 خرداد ماه، 1393 ] 1125 مشاهده

نام شما: myy
ایمیل شما: dfhs@163.xom

در مورخه : پنجشنبه، 29 تير ماه، 1396

uhren shop, true religion outlet, michael kors outlet online, fendi, hollister online, north face backpacks, hogan sito ufficiale, warriors jerseys, oakley frogskins, timberland outlet, ralph lauren, timberland boots, oakley sunglasses, michael kors bags, panthers jerseys, zapatillas nike, nike huarache, nike store, cheap michael kors, air jordan retro, hollister clothing, ray ban sunglasses outlet, denver nuggets jerseys, burberry outlet store, ralph lauren, air max thea, burberry outlet online, oakley sunglasses outlet, vikings jerseys, hugo boss outlet online, vans outlet, buccaneers jerseys, adidas superstar, coach outlet usa, ray ban occhiali, nike blazers, womens clothing, burberry online shop, ecco shoes outlet, cheap nfl jerseys, oakley sunglasses, washington wizards jersey, polo ralph lauren outlet, roshes, adidas.se, coach factory outlet online, lac jersey, purses and handbags, instyler ionic styler, kate spade handbags, burberry handbags outlet, rolex watches, toronto raptors jersey, kate spade, ray ban uk, oakley sunglasses, utah jazz jersey, bcbg max, sunglasses for women, dre beats, burberry outlet store, mcm handbags, jordans for sale, nike free 5.0, asics, swarovski jewelry, north face outlet, bengals jerseys, easton bats, ray-ban sunglasses, patriots jerseys, cheap oakley sunglasses, adidas zx flux, bcbg max azria, texans jerseys, louboutin shoes, michael kors, cheap shoes, true religion outlet, northface, timberland, oakley sunglasses cheap, hollister co, oakley sunglasses cheap, ny jersey, houston rockets, coach factory online, coach outlet, oakley outlet, new balance, ferragamo shoes, prada tracksuits, lunette ray ban, philipp plein, hermes birkin bag, coach outlet online, michael kors outlet, longchamp handbags, nike factory, tommy hilfiger outlet, air max 90, nfl jerseys, nba jerseys, browns jerseys, purses and handbags, supra footwear, jordan shoes, longchamp handbags, bills jerseys, www.tommyhilfiger.nl, soccer shoes, jaguars jerseys, designer handbags, ray ban outlet, hoodies store, chargers jerseys, prada handbags, ralph lauren online shop, michael kors, nike shoes, michael jordan, ralph lauren outlet, adidas shoes, packers jerseys, replica watches, mcm backpack, hollister co, north face canada, pandora bracelet, nike store uk, rolex, nike air max, new balance, the north face, colts jerseys, polo ralph lauren, celine outlet, burberry, adidas yeezy shoes, nike.se, jimmy choo outlet, reebok, michael kors purses, airmax, rolex watches, christian louboutin shoes, red bottom shoes, ed hardy clothing, polo outlet online, coach bags outlet, dolphins jerseys, giuseppe zanotti sneakers, swarovski crystal, barbour mens jackets, fidget spinner, coach outlet online, steelers jerseys, burberry, pandora charms, north face jackets, marc by marc jacobs, woolrich womens jackets, longchamp, air jordan shoes, bottega veneta, thomas sabo uk, thomas sabo, milwaukee bucks jersey, ravens jerseys, puma shoes outlet, puma online shop, burberry outlet online, suns jersey, oakley sunglasses, cheap michael kors, burberry sale, hollister, marc by marc jacobs, cheap ray ban, oakley, polo outlet store, michael kors handbags, nike free run, barbour womens jackets, ralph lauren factory store, red bottom, easton bats, retro jordans, mbt womens shoes, pandora, polo ralph lauren outlet online, timberland outlet, cheap nike shoes, nike roshe run, michael kors, cheap jerseys, new orleans pelicans jersey, bears jerseys, coach outlet, ray ban wayfarer, nike mercurial vapor, montblanc, nike air force, pandora charms, versace outlet, cowboys jerseys, nike.com, air max, hollisterco, cheap jerseys, tommy hilfiger canada, coach bags outlet, michael kors outlet, air max 2014, adidas online shop, nike air max, longchamp outlet, replica watches, christian louboutin uk, vans schuhe, asics gel, michael kors australia, spurs jerseys, polo ralph lauren, ray ban sunglasses, nike store, beats by dre headphones, burberry outlet online, swarovski, nike air max, burberry, ray bans, cheap oakley sunglasses, michael kors v?skor, michael kors outlet online sale, salvatore ferragamo, polo ralph, celtics jersey, nfl jerseys, ray ban zonnebril, coach usa, rams jerseys, michael kors outlet online, celine outlet, chiefs jerseys, rayban, atlanta hawks jerseys, portland trail blazers jersey, red bottom, roshe run, louboutin, indiana pacers jersey, prada shoes, prada, cheap jerseys, coach black friday, long champ, converse outlet, adidas superstar, north face jackets, swarovski online shop, michael kors handbags, beats audio, nike huarache, raiders jerseys, ralph lauren polo, rolex replica, armani outlet online, orlando magic jersey, philipp plein clothing, oakley sunglasses outlet, pandora jewellery australia, coach factory outlet online, nike air max, dsquared2 outlet, ralph lauren polo, hilfiger outlet, nfl jerseys, new balance outlet, true religion jeans men, the north face outlet, chi flat iron, bulls jerseys, babyliss flat iron, wedding dress, polo ralph lauren, nike running shoes, coach outlet sale, salomon schuhe, cheap oakley, mavericks jerseys, hornets jersey, nike air max, okc jerseys, valentino outlet, nike air max thea, mcm handbags, ralph lauren black friday, eyeglasses stores, oakley sunglasses, tommy hilfiger online, true religion, adidas sneakers, nike shoes, converse sneakers, michael kors, longchamp outlet, oakley, coach shop, chrome hearts rings, sacramento kings, cheap jerseys, detroit pistons, michael kors purses, givenchy shoes outlet, air max, hogan mens shoes, juicy couture outlet, ralph lauren, michael kors, los angeles lakers, nike fu?ballschuhe, nike roshe run, ray ban pas cher, relojes, coach purses outlet, ferragamo, burberry outlet, nike.dk, michael kors outlet online sale, tommy hilfiger, hilfiger online shop, hogan, nj jerseys, true religion jeans outlet, nike air huarache, north face, nike roshe run, veneta, rayban, oakley, mizuno running shoes, cheap jerseys, falcons jerseys, new balance shoes, prada outlet, minnesota timberwolves jersey, cavaliers jersey, dsquared2, memphis grizzlies jersey, coach outlet store, michael kors bags, oakley sunglasses, abercrombie, coach outlet online, calvin klein outlet, jordan retro, coach bags outlet, michael kors, eagles jerseys, hermes outlet, montre homme, burberry sale, jets jerseys, michael kors outlet, dre headphones, replica rolex, converse shoes, michael kors uhren, christian louboutin, barbour jackets, longchamp, ray ban sunglasses, nike running shoes, air max 2014, 76ers jerseys, adidas, longchamp taschen, nike air max, rayban, redskins jerseys, handbags outlet, saints jerseys, nike free, omega watches, the north face, kate spade, lacoste shirts, swarovski crystal, jordan shoes, barbour jackets, ferragamo shoes, swarovski australia, supra shoes, kate spade bags, nba jerseys, iphone 4s cases, ralph lauren outlet online, ipad mini cases, ray ban outlet, polo outlet, ralph lauren outlet online, juicy couture, soccer shoes outlet, replica watches, michael kors, giuseppe zanotti, air max, michael kors uk, mcm bags, burberry outlet store, pandora canada, polo ralph lauren, chi hair, hermes belt, miami heat, prada outlet, ray bans, cheap basketball shoes, nike schoenen, converse chucks, jimmy choo, giants jerseys, ray ban outlet, true religion jeans women, nike running, nike tn, fivefingers, stephen curry shoes, michael kors outlet, levis jeans, michael kors handbags, gafas oakley, nike roshe run, new balance, cheap oakley sunglasses, barbour jacket outlet, nike soccer shoes, 49ers jerseys, vans shoes, lions jerseys, mcm handbags, michael kors handbags, titans jerseys, broncos jerseys, azcardinals jerseys, tory burch handbags, ray ban wayfarer, seahawks jerseys

ارسال جوابیه ]


نام شما: BobbyJaw
ایمیل شما: BobbyJaw

در مورخه : شنبه، 18 شهريور ماه، 1396
From a brought the first [url=http://www.curry-shoes.com]curry shoes[/url] golf ball, a garage at this match: each other outlined a perfect diamond the front, teammate Steve Blake flew to visit up, left the clippers protect darren collison (microblogging) the gap between two steps at the rear of their closely, Danny granger could be the only defender in pull. This is the car port superior court intuition and and the embodies: his shot selection. He seems to recognize the defensive player of the ideas, can predict their particular next move, then strike beforehand. "When other people usually are doing gesture, garage throughout judgment, and the video game, this is Stephen is the foremost place, in this respect your league may be the best. Find field space, know where the defense space will arise, it is the key of the art of his photographs. Because no matter precisely how good your shots, additional exquisite technology, no area is useless. "ESPN's Jesse thorpe, once wrote inside his article. Garage thoroughly [url=http://www.stephencurryshoes.com]stephen curry shoes[/url] observing the defense, he in addition have reason to be consequently cautious. Before this, the warriors have skipped 12 goals in 13 shots before, is now 33 to help 37 behind the clippers, disturbed because of the right leg muscle stress of garage after only 1 of 4. For garage himself, this ball is essential: before a season, he hit a record in NBA history having 272 grains of a few points, if again proven three points today, his three points shock as to hit number will meet or exceed 200 mark. So that library will become the sixth in a row has no less than two season hit 250 grains of three people, at the same moment, still can have several points to continuous hit game streak continue to 54 games - it's going to be the warriors team history record. "I like everything [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] linked to the shooting, " garage once said in a interview, "but with the greatest especially in perfect hands posture. When your is in good rhythm, from standing in the feet on the ground, his hands to complete a shot, all series of joint actions are going to be calm and smooth, such as waves. It's a superb feeling. ". Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.net]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.tissot1853.us]tissot 1853[/url] [url=http://www.lebron-14.com]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.com]puma rihanna creepers camo[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us]ultra boost adidas[/url] [url=http://www.kevin-durant-jersey.com]kd jersey[/url] [url=http://www.oakleyholbrook.com]oakley holbrook sunglasses[/url] [url=http://www.stephencurryshoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4 shoes[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno running shoes[/url] [url=http://www.airmaxnike2017.us]nike air max 2017[/url] [url=http://www.lebron-13.org]lebron 13[/url] [url=http://www.kdshoesstore.com]kd shoes store[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url]
ارسال جوابیه ]


نام شما: BobbyJaw
ایمیل شما: BobbyJaw

در مورخه : يكشنبه، 16 مهر ماه، 1396
From brought the first [url=http://www.curry-shoes.com]curry shoes[/url] basketball, a garage at this match: each other laid out a perfect diamond entry, teammate Steve Blake flew to check out up, left the clippers protect darren collison (microblogging) the length between two steps powering their closely, Danny granger will be the only defender in tow. This is the storage area superior court intuition and understanding that embodies: his shot assortment. He seems to recognize the defensive player with the ideas, can predict their next move, then strike ahead of time. "When other people are usually doing gesture, garage inside judgment, and the sport, this is Stephen is the greatest place, in this respect the league may be second to none. Find field space, know the location where the defense space will come about, it is the key with the art of his photos. Because no matter the way good your shots, more exquisite technology, no room is useless. "ESPN's David thorpe, once wrote inside his article. Garage very carefully [url=http://www.stephencurryshoes.com]stephen curry shoes[/url] observing the defense, he also provide reason to be therefore cautious. Before this, the warriors have have missed 12 goals in 13 shots in past times, is now 33 to be able to 37 behind the clippers, disturbed from the right leg muscle anxiety of garage after only one of 4. For shed himself, this ball is very important: before a season, he hit a list in NBA history having 272 grains of about three points, if again set up three points today, his three points in 2010 hit number will surpass 200 mark. So that library can become the sixth in a row has at least two season hit 190 grains of three gamers, at the same time period, still can have three points to continuous hit game streak still 54 games - it will be the warriors team background record. "I like everything [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] associated with the shooting, " garage once said in the interview, "but with the highest especially in perfect palm posture. When your is in good rhythm, from standing in the feet on the ground, his hands to complete a go, all series of joint actions will probably be calm and smooth, such as waves. It's a great feeling. ". Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.net]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.timberlandshoes.us]timberland shoes[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us]adidas ultra boost[/url] [url=http://www.wholesalehats.us]wholesale nfl hats[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.rose7.us]rose 7[/url] [url=http://www.kevin-durant-jersey.com]kevin durant jersey[/url] [url=http://www.curry-1.com]curry 1[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd runner[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.curry-shoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.tissotwatches.us]tissot watches[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike vapormax[/url] [url=http://www.vanssk8hi.us]vans sk8 hi[/url] [url=http://www.kyrie4.us.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.adidasnmdwomens.com]adidas nmd[/url] [url=http://www.nikefreetr6.com]nike free tr[/url]
ارسال جوابیه ]


نام شما: yaoxuemei
ایمیل شما: nichen869@gmail.com

در مورخه : جمعه، 25 خرداد ماه، 1397

yeezy boost

ray ban sunglasses

ugg outlet

coach outlet

ugg boots

oakley sunglasses

nfl jerseys wholesale

coach outlet

coach outlet

coach outlet online

giuseppe zanotti outlet

nike shoes

pandora outlet

adidas outlet

ferragamo outlet

ralph lauren shirts

michael kors outlet

mont blanc pens

canada goose outlet

pandora charms

oakley sunglasses wholesale

tory burch outlet

adidas superstar shoes

true religion outlet

polo ralph lauren

ferragamo shoes

ray ban sunglasses

pandora jewelry

ray ban sunglasses

christian louboutin

canada goose jackets

polo ralph lauren

michael kors outlet clearance

ralph lauren polo

tory burch outlet

nike outlet

polo outlet

michael kors outlet

michael kors outlet

polo ralph lauren

michael kors outlet

canada goose outlet

canada goose jackets

pandora jewelry

nike outlet

tory burch outlet

canada goose outlet

nfl jerseys wholesale

michael kors outlet

ralph lauren sale clearance

michael kors outlet

nba jersey

michael kors outlet

canada goose outlet

vibram fivefingers

michael kors outlet

mulberry handbags

michael kors handbags

fitflops sale clearance

canada goose outlet

michael kors outlet

canada goose jackets

christian louboutin outlet

nike outlet

coach outlet

hermes birkin

christian louboutin shoes

cheap jordans

kate spade outlet

ray ban sunglasse

pandora charm

fred perry polo

longchamp outlet

coach outlet canada

cheap jordans

coach outlet

cheap nfl jerseys

polo outlet

true religion jeans

coach factory outlet

cheap nfl jerseys

michael kors outlet

christian louboutin outlet

polo ralph lauren

true religion outlet

ugg outlet

pandora jewelry

air jordan 4

cheap nfl jerseys

yeezy boost

air max 90

ugg outlet

true religion jeans

pandora outlet

oakley sunglasses

birkenstock outlet

hermes belts

canada goose outlet

adidas outlet

air jordan retro

polo ralph lauren

polo outlet

pandora jewelry

mlb jerseys wholesale

ralph lauren uk

polo outlet

prada handbags

adidas nmd

coach outlet

moncler outlet

michael kors outlet

ugg outlet

lacoste outlet

mbt shoes

coach outlet

polo ralph lauren

lebron james shoes

lunette ray ban

true religion jeans

canada goose outlet

true religion outlet

nike shoes

polo outlet

polo ralph lauren

kate spade outlet

canada goose outlet

true religion outlet store

pandora charms

tory burch outlet

coach outlet

polo ralph lauren pas cher

cheap ray bans sunglasses

coach outlet

nike shoes outlet

fred perry polo shirts

uggs canada

nfl jerseys

pandora charms

kate spade outlet

mbt shoes

coach outlet

coach outlet online

oakley sunglasses wholesale

michael kors handbags

yeezy boost 350

kate spade outlet

clarks shoes

gucci outlet

polo outlet

ugg outlet

pandora jewelry

coach outlet

michael kors outlet

polo ralph lauren

mcm outlet

kate spade outlet

canada goose jackets

nhl jerseys

canada goose jackets

cheap nfl jerseys

mulberry handbags

cheap jordans

nfl jerseys

pandora outlet

nike outlet

polo outlet

michael kors outlet

nike air max

adidas nmd

pandora outlet

moncler outlet

pandora charms

mbt shoes

true religion jeans

adidas nmd

pandora outlet

uggs canada

coach outlet

coach outlet

ugg outlet

ray ban outlet

uggs outlet

polo ralph lauren

fred perry outlet

pandora charms

nfl jerseys

kate spade outlet

cheap snapbacks

kate spade outlet

louboutin shoes

canada goose jackets

red bottom shoes

kate spade outlet

ugg outlet

mlb jerseys

coach outlet online

coach outlet

canada goose jackets

coach outlet

pandora jewelry

yaoxuemei20180615

ارسال جوابیه ]


نام شما: zhouyanh84
ایمیل شما: zhouyanh84@outlook.com

در مورخه : پنجشنبه، 4 مرداد ماه، 1397توسط
(مشخصات کاربر zhouyanh84 | ارسال پیغام شخصی)

fitflop

parajumpers jackets

cheap soccer jerseys

polo ralph lauren

mont blanc pens

rolex watches

curry jersey

vans shoes

under armour shoes

coach factory outlet online

louboutin outlet

new balance sandals

kd shoes

nine west shoes

tom ford sunglasses

basketball shoes

true religion

christian louboutin

ralph lauren

camisetas de futbol replicas

links of london

nike hyperdunk

onitsuka tiger

omega watches

nike dunks

cheap nhl jerseys

manchester united jersey

air max 90

nike outlet

nike air force

tory burch outlet

michael kors outlet

ナイキ スニーカー

ugg boots

pandora charms

wedding shoes

soldier 11

soccer jersey

coach outlet online

ralph lauren

oakley sunglasses wholesale

juicy couture

ugg outlet

oakley canada

converse

pandora jewelry canada

jordan xx9

pandora charms

adidas nmd

longchamp outlet

nike shoes

longchamp handbags

cristiano ronaldo jersey

kate spade

harden vol 1

timberland boots

moose knuckles jackets

timberland outlet

hermes belt

nike flip-flops

kate spade handbags

kate spade

nike roshe

coach outlet online

oakley sunglasses

stuart weitzman shoes

true religion jeans

michael kors handbags

herve leger dresses

fitflop

off-white shoes

nfl jerseys

canada goose jackets

ray ban sunglasses

ysl sunglasses

true religion jeans

coach outlet online

nike free run

nike air max

prada sunglasses

pandora charms

longchamp handbags

jordan pas cher

michael kors handbags

air max 270

soldier 9

air max 95

nobis jackets

adidas yeezy

jordans

pandora jewelry

true religion jeans

woolrich jackets

coach outlet

adidas uk

nike outlet

breguet watches

montblanc

ray ban sunglasses

nike uk

20187.26zhouyanhua

ارسال جوابیه ]


نام شما: zhouyanh84
ایمیل شما: zhouyanh84@outlook.com

در مورخه : پنجشنبه، 4 مرداد ماه، 1397توسط
(مشخصات کاربر zhouyanh84 | ارسال پیغام شخصی)

fitflop

parajumpers jackets

cheap soccer jerseys

polo ralph lauren

mont blanc pens

rolex watches

curry jersey

vans shoes

under armour shoes

coach factory outlet online

louboutin outlet

new balance sandals

kd shoes

nine west shoes

tom ford sunglasses

basketball shoes

true religion

christian louboutin

ralph lauren

camisetas de futbol replicas

links of london

nike hyperdunk

onitsuka tiger

omega watches

nike dunks

cheap nhl jerseys

manchester united jersey

air max 90

nike outlet

nike air force

tory burch outlet

michael kors outlet

ナイキ スニーカー

ugg boots

pandora charms

wedding shoes

soldier 11

soccer jersey

coach outlet online

ralph lauren

oakley sunglasses wholesale

juicy couture

ugg outlet

oakley canada

converse

pandora jewelry canada

jordan xx9

pandora charms

adidas nmd

longchamp outlet

nike shoes

longchamp handbags

cristiano ronaldo jersey

kate spade

harden vol 1

timberland boots

moose knuckles jackets

timberland outlet

hermes belt

nike flip-flops

kate spade handbags

kate spade

nike roshe

coach outlet online

oakley sunglasses

stuart weitzman shoes

true religion jeans

michael kors handbags

herve leger dresses

fitflop

off-white shoes

nfl jerseys

canada goose jackets

ray ban sunglasses

ysl sunglasses

true religion jeans

coach outlet online

nike free run

nike air max

prada sunglasses

pandora charms

longchamp handbags

jordan pas cher

michael kors handbags

air max 270

soldier 9

air max 95

nobis jackets

adidas yeezy

jordans

pandora jewelry

true religion jeans

woolrich jackets

coach outlet

adidas uk

nike outlet

breguet watches

montblanc

ray ban sunglasses

nike uk

20187.26zhouyanhua

ارسال جوابیه ]


نام شما: hly
ایمیل شما: huangliyue123@outlook.com

در مورخه : دوشنبه، 22 مرداد ماه، 1397

20188.13huangliyue

true religion outlet

boy london clothing

mulberry handbags

kd shoes

tommy hilfiger outlet

christian louboutin pas cher

dolce and gabbana

adidas flip-flops

christian louboutin

champion clothing

gentle monster sunglasses

coach purse

longchamp handbags

nike air max

coach factory outlet

zapatos jordan

karen millen

mulberry handbags

sac michael kors

converse all star

wedding dresses

basket nike

manolo blahnik

oakley sunglasses

cheap ray ban sunglasses

longchamp handbags

ralph lauren

air jordan 14

kate spade outlet

swarovski crystal

sac michael kors

true religion jeans

nike kyrie 4

hermes bags

nike blazer

jordan clothing

gioielli swarovski

swarovski crystal

nike air max 2017

bose headphones

chloe handbags

dansko shoes

tod's shoes

bottega veneta sunglasses

aaron rodgers jersey

hogan shoes

instyler

karen millen dresses

nike air force 1

nike free run

kobe 9

converse shoes

lululemon sale

air jordan 13

cheap oakley sunglasses

armani sunglasses

sac burberry

air max 90

tory burch shoes

replica watches

red bottom shoes

clarisonic mia

michael kors handbags

christian louboutin shoes

ghd hair straighteners

omega watches

marc jacobs handbags

nike foamposite

fendi sunglasses

hermes birkin

fitflops

kobe 10

dior bags

babyliss flat iron

polo ralph lauren

air jordan 6

antonio brown jersey

nike outlet

ray ban sunglasses

michael kors outlet

jordan schuhe

nike outlet store

chloe sunglasses

mizuno running shoes

softball bats

iphone x case

freshjive clothing

rolex watches

giuseppe zanotti shoes

basket nike

mac makeup

ray ban sunglasses

jimmy choo shoes

rolex watches

christian louboutin shoes

adidas trainers

20188.13huangliyue

ارسال جوابیه ]


نام شما: BobbyJaw
ایمیل شما: BobbyJaw

در مورخه : جمعه، 11 آبان ماه، 1397
New 2018 basketball -- [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.stephencurry-shoes.us]stephen curry shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdshoes.us.com]adidas nmd shoes[/url]
ارسال جوابیه ]


 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

  امتیاز دهی به مطلب         

  انتخاب ها        


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

  اشتراک گذاري مطلب        

تمامی حقوق محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز خواهد بود

 Design By KiaGraphic Powered PHPNuke 8.3