نام كاربري:  
پسورد:
 
عضویت سریع
      شناسه : 
      نام اصلي : 
      ايميل : 
      تايپ مجدد : 
      گذرواژه : 
      تايپ مجدد : 

 

      
 
 
 
محل تبلیغات شما: جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش تبلیغات خود با شماره تلفن 09133638841! تماس حاصل فرمایید
   
 

  آمار کاربران        

» نجات امپراطوری چین پس از کشتار مسلمانان
 

نجات امپراطوری چین پس از کشتار مسلماناندر این فیلم کشتار مسلمانان و تفوق صلیبیون بر آنها در جنگ با صحنه های اکشن همراه می شود تا بیننده را هرچه بیشتر مشتاق به دین کشته های مسلمانان کند.

فیلم Outcast با بازی نیکلاس کیج و کارگردانی نیک پوئل درباره دو جنگجوی صلیبی است که بعد از یک مصاف در خاورمیانه به آسیای شرقی رفته و در جریان یک خیانت سلطنتی وارد می شوند.

این فیلم که قرار بود اکران سینمایی نیز داشته باشد، به دلیل شانس کمی که برای فروش داشت؛ مستقیم به شبکه های نمایش خانگی راه یافت. در این فیلم کشتار مسلمانان و تفوق صلیبیون بر آنها در جنگ با صحنه های اکشن همراه می شود تا بیننده را هرچه بیشتر مشتاق به دیدن کشته های مسلمانان و عادی سازی این مساله کند.

نجات امپراطوری چین پس از کشتار مسلمانان +عکس و فیلم

خلاصه داستان

گِلِید (نیکلاس کیج) و پسرش جاکوب (هِیدن کریستنسن) در دوران جنگ های صلیبی، در مصافی با یکی از پادشاهان مسلمان آن زمان ( که به درستی مشخص نمی شود) حضور دارند. پس از پیروزی در جنگ و قتل عام مسلمانان از یکدیگر جدا می شوند. به بیان بهتر، گلید، پسرش را به خاطر بی رحمی زیاد در جنگ طرد می کند. جاکوب اکنون معتاد شده و در یکی از کشورهای آسیای شرقی (احتمالا چین) به سر می برد. در خاندان سلطنتی این کشور یک خیانت رخ می دهد؛ پسر بزرگ امپراطور، پدرش را برای تصاحب تخت فرمانروایی به قتل می رساند و حال در پی برادر کوچکترش است که حکم فرمانروایی به حق را دارد.

 
نجات امپراطوری چین پس از کشتار مسلمانان +عکس و فیلم
 
برادر کوچکتر که با خواهرش فراری شده، در راه با جاکوب آشنا و او در کمال نارضایتی آنها را در گریختن از دست ماموران برادر بزرگ یاری می دهد. در ادامه نشان داده می شود که گلید نیز در این سرزمین حضور داشته و تبدیل به یک یاغی شورشی به نام روح سفید شده است و در کوهستان نقره ای با گروه خود اقامت دارد. جاکوب برای کمک گرفتن از روح سفید با سختی به آنجا رفته ولی سربازان آنها را دنبال کرده و با محاصره کردن کوهستان به جنگ با آنها می پردازند. در این درگیری ها، گلید (روح سفید) کشته می شود. در نبرد پایانی، جاکوب با تمام ناتوانی با برادر بزرگتر جنگیده و با شکست او حکومت به حق به برادر کوچک می رسد.

نجات امپراطوری چین پس از کشتار مسلمانان +عکس و فیلم

بررسی فنی فیلم

فیلم "طرد شده" از جمله آثاری است که هر ساله با هزینه کم و اغلب بازیگران ناشناس یا درجه دوم به صورت سفارشی برای برآورده ساختن برخی اهداف خاص مقابل دوربین می روند. این فیلم ها به دلیل بودجه کم تولید و البته احتمال عدم جذب مخاطب، معمولا شانس اکران در سینماها را نداشته و با توزیع در شبکه های خانگی در دسترس عموم قرار می گیرند. Outcast اما با داشتن ستاره هرچند کم فروغ شده ای به نام نیکلاس کیج و صحنه های اکشن جذاب کمی از یک فیلم درجه دو فراتر رفته است.

 

Nick Powell با این فیلم اولین کارگردانی خود را تجربه کرد. وی تا قبل از این به هدایت بدلکاران و طراحی صحنه های محتاج به بدلکاری مشغول بود. فیلم از انسجام خوبی برخوردار نیست. فیلمبرداری فیلم تا حدی باعث سرگیجه و تهوع می شود. همچنین نماهای به ظاهر ناتمامی که از چشم تار جاکوب نشان داده می شود به شدت روی اعصاب بیننده می باشند و نه تنها به زیبایی نیافزوده بلکه تحمل ناپذیر نیز هستند.

نجات امپراطوری چین پس از کشتار مسلمانان +عکس و فیلم
"نیک پوئل"

البته از انصاف نگذریم فیلم از صحنه های اکشن خوب و قابل قبولی برخوردار است و بیشتر مدت فیلم به مبارزات و درگیری ها می گذرد. یکی از دلایل زیبا شدن صحنه های نبرد، بهره بردن از مشاوران و طراحان صحنه های رزمی آسیایی می باشد. موسیقی متن زیبای فیلم را نیز باید به معدود ویژگی های مثبت آن اضافه کرد. فیلمنامه متاسفانه بسیار ضعیف است. کل داستان فیلم را می توان در سه خط خلاصه کرد. همچنین در بخش جنگ با مسلمانان نام دقیق مکان و سال ذکر نمی شود. حتی بیننده دقیق نخواهد فهمید که این سرزمین آسیای شرقی که این دو به نجات آن مشغول هستند کجا می باشد.

نجات امپراطوری چین پس از کشتار مسلمانان +عکس و فیلم

"نیکلاس کیج و هیدن کریستنسن"

بازیگران فیلم نیز چندان توانمند نیستند. البته حضور نیکلاس کیج اگر به مدت بیشتری بود شاید می توانست تماشای فیلم را لذت بخش کند. متاسفانه اما از اعتبار برند نیکلاس کیج روز به روز کاسته شده و این ستاره سابق به دلیل مسائلی که با دولت آمریکا پیدا کرده روزگار خوبی را در حرفه بازیگری نمی گذراند. کیج را می توان بازیگر نقش هایی دانست که عموما از نظر اعتقادی یا سیاسی مشکل دار می باشند. وی در سری گنجینه ملی بارها به جمهوری اسلامی ایران و تاریخ ایران باستان توهین کرده و تمام عتیقه ها و آثار باستانی به سرقت رفته از ایران که در حال حاضر در موزه های آمریکا به سر می برند؛ ثروت ملی آمریکا می داند. وی همچنین در نقش هایی مرتبط با افسونگری، فراماسونری و ضد دین زیادی نقش آفرینی کرده که از جمله آنها می توان به "روح سوار" ، "شاگرد جادوگر" ، "احیای مردگان" و " فصل ساحره" اشاره کرد.

نجات امپراطوری چین پس از کشتار مسلمانان +عکس و فیلم

"به نمادهای فراماسونی و ایلومیناتی روی پوسترها توجه کنید"

بررسی محتوایی فیلم

 

جنگ با مسلمانان

قرن 12 میلادی، خاورمیانه...این ها کلماتی هستند که در آغاز فیلم برای معرفی صحنه های پیش رو به مخاطب نشان داده می شوند. صحنه هایی که در آن ها شاهد جنگ و درگیری میان سربازان صلیبی و مسلمانان (ظاهرا ترک های عثمانی) می باشیم. فیلنامه نویس و کارگردان حتی به خود زحمت نداده اند که نام جنگ، سال دقیق، مکان وقوع و طرفین درگیر را معرفی کنند و بیننده تا پایان فیلم هرچقدر هم که به خود فشار بیاورد باز هم نمی تواند چیزی در مورد جنگ ابتدای فیلم بدست آورد. شاید خود نویسنده و کارگردان نیز نمی دانستند چه چیزی را در اصل نمایش می دهد! و این فقط چیزی بوده که به آنها گفته شده بود بسازید.

نجات امپراطوری چین پس از کشتار مسلمانان +عکس و فیلم

"پادشاه مسلمان در صحنه پایانی"

واضح و مبرهن است که هدف از نشان دادن جنگ با مسلمانان و کشتار بی رحمانه آنان، ریختن آب به آسیاب اسلام هراسی و تخریب چهره مسلمین در اذهان عمومی می باشد. Outcast فیلم سبکی است که در جای جای آن دچار خودانکاری شده است. گلید که از ابتدا در جنگ شرکت کرده و وحشیانه مسلمانان را یکی پس از دیگری به قتل می رساند، کاملا ناگهانی و نابخردانه از ادامه جنگ منصرف می شود، آن هم درست زمانی که به حصول توفیق نزدیک شده اند! اگر (به گفته خودش) خونریزی و غارت کافی بود، پس چرا اصلا از ابتدا در جنگ شرکت کرد؟ سازندگان در اینجا شاید می خواستند بگویند که همه غربی ها و صلیبیون جانی و قاتل نیستند و بویی (هرچند ناچیز) از انسانیت و ترحم برده اند.
نجات امپراطوری چین پس از کشتار مسلمانان +عکس و فیلم

مادران بی رحم

روند تخریب مسلمین فقط محدود به تروریست نشان دادن آنها نیست، بلکه از تمام زوایای انسانی، اجتماعی و شخصی آنها مورد هجمه همه جانبه غرب و هالیوود قرار دارند. تخریب جدیدی که هالیوودی ها یادگرفته اند، بی رحم نشان دادن مادران مسلمان است. مادرانی که زندگی خود را به پای فرزندانشان می گذارند. مادرانی که در سخت ترین شرایط زندگی نیز از پاره تن خود دفاع کرده و حتی خود را برای آنها قربانی می کنند. مادرانی که بهشت زیر پای آنان قرار دارد. حال متاسفانه این مادران، هدف جدید حربه کثیف سلطه سینما برای مقابله با اسلام شده اند.

 

بعد از پایان جنگ و گذر داستان در شرق آسیا شاهد هستیم که جاکوب از خاطره ای در عذاب است که دلیل طرد شدن از طرف پدرش است. نام فیلم نیز اشاره ای به همین موضوع است. گلید، پسرش را به این دلیل طرد کرده بود که فکر می کرد زنان و فرزندان پادشاه مسلمان را جاکوب به قتل رسانده؛ در حالی که در پایان فیلم مشخص می شود این مادران بودند که ابتدا گلوی فرزندان خود را بریده و سپس به زندگی خودشان خاتمه دادند تا اسیر صلیبیون پست فطرت نشوند. چنین حرکت حیوانی را شاید بتوان در میان جامعه آلوده به گناه غرب مشاهده کرد ولی هرگز نمی توان آن را به مسلمانان نسبت داد.

نجات امپراطوری چین پس از کشتار مسلمانان +عکس و فیلم
"مکانی که بچه های کشته شده هستند"

به تازگی در فیلم "تک تیرانداز آمریکایی" ساخته کلینت ایستوود ، دیگر اثر سفارشی از طرف پنتاگون، می بینیم که اولین قربانیان کایل (تک تیرانداز فیلم) یک مادر و فرزندش هستند. دلیل کشتن آنها نیز دادن نارنجکی توسط مادر به فرزندش برای حمله به نیروهای آمریکایی که با قساوت تمام به عراق حمله کرده، هزاران نفر را کشته و آنجا را اشغال کرده اند؛ می باشد. به فرض محال درست بودن چنین واقعه ای، آیا این مادر و پسر حق دفاع از سرزمین خود در برابر متجاوزان خونخوار را ندارند؟!

 

اعتیاد و خمر دائم، عاقبت جنگجویان صلیبی

عاقبت جاکوب و گلید، پدر و پسری که مسلمانان را با قساوت تمام سلاخی کردند، اعتیاد به مواد مخدر و دائم الخمر شدن می شوند. در سرزمین آسیای شرقی که - متاسفانه باز هم زحمت نام گذاری و ارایه اطلاعات درباره آن را به خود نداده اند - بر سر تخت پادشاهی نزاعی صورت می گیرد و جاکوب که نفرین و آه مسلمانان گریبانگیرش شده و به ماده مخدر قوی معتاد شده است؛ در مسیر نجات آن سلطنت  قرار می گیرد. وی از قدرتی که در آن مقطع داشت، به خفت و خواری افتاده است. البته به دلیل حس ناسیونالیسیتی نویسنده، جاکوب در عین اعتیاد و حتی خماری شونیا نشئگی باز هم توانایی جنگیدن با ده ها سرباز را دارد! که عملا غیر قابل باور است.

نجات امپراطوری چین پس از کشتار مسلمانان +عکس و فیلم

"گلید و جاکوب: اعتیاد به ماده مخدر و الکل"

گلید هم به دلیل اینکه جلوی جاکوب را برای ادامه جنگ نگرفت، در آن سرزمین شرقی به یک راهزن تبدیل شده که چشم راست خود را نیز از دست داده و در کوهستانی ماوا گزیده است. فیلنامه نویس عامدانه یا غیرعامدانه عاقبت دو صلیبی قاتل را اینگونه توصیف می کند که حال تنها ناجیان سلطنت از دست رفته آن سرزمین می باشند.


کلمات کلیدی :
  سه شنبه، 12 اسفند ماه، 1393 نويسنده: seyedbahri

مرتبط باموضوع :

 نگاهی به موسیقی رپ و رپرها؛ از نیویورک تا تهران  [ جمعه، 2 آبان ماه، 1393 ] 631 مشاهده
 چرا از حجاب می‌ترسند؟  [ پنجشنبه، 12 تير ماه، 1393 ] 746 مشاهده
 تاکتیک جدید شبکه من و تو در بفرمایید شام! + فیلم  [ جمعه، 1 خرداد ماه، 1394 ] 363 مشاهده

نام شما: myy
ایمیل شما: dfhs@163.xom

در مورخه : پنجشنبه، 29 تير ماه، 1396

uhren shop, true religion outlet, michael kors outlet online, fendi, hollister online, north face backpacks, hogan sito ufficiale, warriors jerseys, oakley frogskins, timberland outlet, ralph lauren, timberland boots, oakley sunglasses, michael kors bags, panthers jerseys, zapatillas nike, nike huarache, nike store, cheap michael kors, air jordan retro, hollister clothing, ray ban sunglasses outlet, denver nuggets jerseys, burberry outlet store, ralph lauren, air max thea, burberry outlet online, oakley sunglasses outlet, vikings jerseys, hugo boss outlet online, vans outlet, buccaneers jerseys, adidas superstar, coach outlet usa, ray ban occhiali, nike blazers, womens clothing, burberry online shop, ecco shoes outlet, cheap nfl jerseys, oakley sunglasses, washington wizards jersey, polo ralph lauren outlet, roshes, adidas.se, coach factory outlet online, lac jersey, purses and handbags, instyler ionic styler, kate spade handbags, burberry handbags outlet, rolex watches, toronto raptors jersey, kate spade, ray ban uk, oakley sunglasses, utah jazz jersey, bcbg max, sunglasses for women, dre beats, burberry outlet store, mcm handbags, jordans for sale, nike free 5.0, asics, swarovski jewelry, north face outlet, bengals jerseys, easton bats, ray-ban sunglasses, patriots jerseys, cheap oakley sunglasses, adidas zx flux, bcbg max azria, texans jerseys, louboutin shoes, michael kors, cheap shoes, true religion outlet, northface, timberland, oakley sunglasses cheap, hollister co, oakley sunglasses cheap, ny jersey, houston rockets, coach factory online, coach outlet, oakley outlet, new balance, ferragamo shoes, prada tracksuits, lunette ray ban, philipp plein, hermes birkin bag, coach outlet online, michael kors outlet, longchamp handbags, nike factory, tommy hilfiger outlet, air max 90, nfl jerseys, nba jerseys, browns jerseys, purses and handbags, supra footwear, jordan shoes, longchamp handbags, bills jerseys, www.tommyhilfiger.nl, soccer shoes, jaguars jerseys, designer handbags, ray ban outlet, hoodies store, chargers jerseys, prada handbags, ralph lauren online shop, michael kors, nike shoes, michael jordan, ralph lauren outlet, adidas shoes, packers jerseys, replica watches, mcm backpack, hollister co, north face canada, pandora bracelet, nike store uk, rolex, nike air max, new balance, the north face, colts jerseys, polo ralph lauren, celine outlet, burberry, adidas yeezy shoes, nike.se, jimmy choo outlet, reebok, michael kors purses, airmax, rolex watches, christian louboutin shoes, red bottom shoes, ed hardy clothing, polo outlet online, coach bags outlet, dolphins jerseys, giuseppe zanotti sneakers, swarovski crystal, barbour mens jackets, fidget spinner, coach outlet online, steelers jerseys, burberry, pandora charms, north face jackets, marc by marc jacobs, woolrich womens jackets, longchamp, air jordan shoes, bottega veneta, thomas sabo uk, thomas sabo, milwaukee bucks jersey, ravens jerseys, puma shoes outlet, puma online shop, burberry outlet online, suns jersey, oakley sunglasses, cheap michael kors, burberry sale, hollister, marc by marc jacobs, cheap ray ban, oakley, polo outlet store, michael kors handbags, nike free run, barbour womens jackets, ralph lauren factory store, red bottom, easton bats, retro jordans, mbt womens shoes, pandora, polo ralph lauren outlet online, timberland outlet, cheap nike shoes, nike roshe run, michael kors, cheap jerseys, new orleans pelicans jersey, bears jerseys, coach outlet, ray ban wayfarer, nike mercurial vapor, montblanc, nike air force, pandora charms, versace outlet, cowboys jerseys, nike.com, air max, hollisterco, cheap jerseys, tommy hilfiger canada, coach bags outlet, michael kors outlet, air max 2014, adidas online shop, nike air max, longchamp outlet, replica watches, christian louboutin uk, vans schuhe, asics gel, michael kors australia, spurs jerseys, polo ralph lauren, ray ban sunglasses, nike store, beats by dre headphones, burberry outlet online, swarovski, nike air max, burberry, ray bans, cheap oakley sunglasses, michael kors v?skor, michael kors outlet online sale, salvatore ferragamo, polo ralph, celtics jersey, nfl jerseys, ray ban zonnebril, coach usa, rams jerseys, michael kors outlet online, celine outlet, chiefs jerseys, rayban, atlanta hawks jerseys, portland trail blazers jersey, red bottom, roshe run, louboutin, indiana pacers jersey, prada shoes, prada, cheap jerseys, coach black friday, long champ, converse outlet, adidas superstar, north face jackets, swarovski online shop, michael kors handbags, beats audio, nike huarache, raiders jerseys, ralph lauren polo, rolex replica, armani outlet online, orlando magic jersey, philipp plein clothing, oakley sunglasses outlet, pandora jewellery australia, coach factory outlet online, nike air max, dsquared2 outlet, ralph lauren polo, hilfiger outlet, nfl jerseys, new balance outlet, true religion jeans men, the north face outlet, chi flat iron, bulls jerseys, babyliss flat iron, wedding dress, polo ralph lauren, nike running shoes, coach outlet sale, salomon schuhe, cheap oakley, mavericks jerseys, hornets jersey, nike air max, okc jerseys, valentino outlet, nike air max thea, mcm handbags, ralph lauren black friday, eyeglasses stores, oakley sunglasses, tommy hilfiger online, true religion, adidas sneakers, nike shoes, converse sneakers, michael kors, longchamp outlet, oakley, coach shop, chrome hearts rings, sacramento kings, cheap jerseys, detroit pistons, michael kors purses, givenchy shoes outlet, air max, hogan mens shoes, juicy couture outlet, ralph lauren, michael kors, los angeles lakers, nike fu?ballschuhe, nike roshe run, ray ban pas cher, relojes, coach purses outlet, ferragamo, burberry outlet, nike.dk, michael kors outlet online sale, tommy hilfiger, hilfiger online shop, hogan, nj jerseys, true religion jeans outlet, nike air huarache, north face, nike roshe run, veneta, rayban, oakley, mizuno running shoes, cheap jerseys, falcons jerseys, new balance shoes, prada outlet, minnesota timberwolves jersey, cavaliers jersey, dsquared2, memphis grizzlies jersey, coach outlet store, michael kors bags, oakley sunglasses, abercrombie, coach outlet online, calvin klein outlet, jordan retro, coach bags outlet, michael kors, eagles jerseys, hermes outlet, montre homme, burberry sale, jets jerseys, michael kors outlet, dre headphones, replica rolex, converse shoes, michael kors uhren, christian louboutin, barbour jackets, longchamp, ray ban sunglasses, nike running shoes, air max 2014, 76ers jerseys, adidas, longchamp taschen, nike air max, rayban, redskins jerseys, handbags outlet, saints jerseys, nike free, omega watches, the north face, kate spade, lacoste shirts, swarovski crystal, jordan shoes, barbour jackets, ferragamo shoes, swarovski australia, supra shoes, kate spade bags, nba jerseys, iphone 4s cases, ralph lauren outlet online, ipad mini cases, ray ban outlet, polo outlet, ralph lauren outlet online, juicy couture, soccer shoes outlet, replica watches, michael kors, giuseppe zanotti, air max, michael kors uk, mcm bags, burberry outlet store, pandora canada, polo ralph lauren, chi hair, hermes belt, miami heat, prada outlet, ray bans, cheap basketball shoes, nike schoenen, converse chucks, jimmy choo, giants jerseys, ray ban outlet, true religion jeans women, nike running, nike tn, fivefingers, stephen curry shoes, michael kors outlet, levis jeans, michael kors handbags, gafas oakley, nike roshe run, new balance, cheap oakley sunglasses, barbour jacket outlet, nike soccer shoes, 49ers jerseys, vans shoes, lions jerseys, mcm handbags, michael kors handbags, titans jerseys, broncos jerseys, azcardinals jerseys, tory burch handbags, ray ban wayfarer, seahawks jerseys

ارسال جوابیه ]


 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

  امتیاز دهی به مطلب         

  انتخاب ها        


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

  اشتراک گذاري مطلب        

تمامی حقوق محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز خواهد بود

 Design By KiaGraphic Powered PHPNuke 8.3