نام كاربري:  
پسورد:
 
عضویت سریع
      شناسه : 
      نام اصلي : 
      ايميل : 
      تايپ مجدد : 
      گذرواژه : 
      تايپ مجدد : 

 

      
 
 
 
محل تبلیغات شما: جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش تبلیغات خود با شماره تلفن 09133638841! تماس حاصل فرمایید
   
 

  آمار کاربران        

» واقعیت شهرت یک خواننده هتاک
 
همه گردانندگان عروسک پوشالی/ از بازار تا لجنزار
 
دین اسلام و مذهب تشیع از آن دست گفتمان هایی است که محمل بسیاری از این شهرت طلبی ها بوده است و رو در رویی با آن موج تبلیغاتی و رسانه ای خوبی برای شهرت فراهم می کند.

حکایتی در میان عامه مردم ایران در باب میل به شهرت وجود دارد که فارغ از اتقان و اسنادش، جالب به نظر می رسد و حکایت حال برخی از مردمان است.


نقل می کنند "حاتم طائی" که به گشاده دستی و کرم شهره بود، برادری داشت که به این شهرت حسادت می کرد، روزی برادر نزد حاتم رفت و گفت، من هم مانند تو سفره دار و مهمان دارم؛ ولی فقط تو به کرم مشهوری، راز این شهرت چیست؟

 

حاتم گفت: فردا به سفره اطعام تو می‌آیم و راز خود را می گویم. فردا حاتم و برادرش در کنار خانه ایستاده بودند، عده ای که غذا خورده بودند از خانه برادر خارج شدند، در نوبت گروه بعد، برادر حاتم شخصی را دید که دفعه قبل نیز بر سر سفره بود و دوباره قصد ورود به خانه را داشت، دست او را گرفت و با عصبانیت بیرون کرد. حاتم رو به برادر گفت، راز شهرت من و گمنامی تو در همین است، من میهمان را حتی اگر ده ها بار به خانه بیاید، بیرون نمی کنم. برادر که نقص و نقد خود را دید، برآشفته شد و گفت قول می دهم کاری کنم که شهرتی در حد تو داشته باشم. این را گفت و به سمت چاه زمزم حرکت کرد، در کنار حوضچه ایستاد و در آن آب پاک که بهترین و مقدس ترین مایع روی زمین است، ادرار کرد.

 
 

او بعد از این کار پیش حاتم برگشت و گفت کاری کردم که از فردا تا آخر تاریخ در یادها باشم و نام مرا به یاد بیاورند!

 

این داستانی ملموس و قابل تطبیق در همه دوران ها است.

 

اساسا حرکت در جهت خلاف یک جریان که تثبیت شده و مورد احترام جمعی قابل توجه و تأثیرگذار است، یکی از ابزار کسب شهرت و قرار گرفتن در بورس رسانه ها و تبلیغات است و شاید قرن اخیر بسیاری از این موارد را در حافظه تاریخی خود دارد.

 

دین اسلام و مذهب تشیع از آن دست گفتمان هایی است که  محمل بسیاری از این شهرت طلبی ها بوده است و رو در رویی با آن موج تبلیغاتی و رسانه ای خوبی برای شهرت فراهم می کند.

 

 

 

 

شاید یکی از آخرین نمونه های آن که خوراک تبلیغاتی خوبی برای رسانه های مخالف اسلام فراهم آورده، شاهین نجفی است، نجفی یک رپر (اطلاق خواننده یا ترانه سرا برای او زیاد است) معمولی بود که شهرتی فراتر از همقطاران خود نداشت و چه بسا افرادی که محبوبیت و شهرت بیشتری از او در ایران داشتند.

 

او به کشور آلمان مهاجرت کرد و با استفاده از اشعار سخیف و رکیک، خود را به عنوان یک هنرمند! آنارشیست و منتقد معرفی کرد و به سوژه ای برای رسانه های معارض با ایران  تبدیل شد.

 

اوج ماجرا جایی بود که وی در اقدامی به دور از قواعد انسانی، در اشعار خود به امام دهم شیعیان حضرت امام علی النقی(علیه السلام) اهانت کرد و سفره ای برای تبلیغات رسانه ای پهن نمود که هر کس، از آن سهم خود را می برد.

 

 

 

سعی در بررسی شخصیت و یا میزان هنرمندی شاهین نجفی نداریم که قضاوت در این موارد، با مراجعه به آثار او و یا رفتارهایش (مانند عریانی در کنسرت ها)، برای هر انسان سلیم النفسی، سخت نیست.

 

البته علت تأکید بر انسان بودن مخاطب، یا قواعد انسانی در آنچه گفته شد، این است که حتی اگر مانند بسیاری از روشنفکران غربی و یا غرب‌گرا معتقد به آزادی بی مرز آدمیان باشیم و آن را قانونی در تعاملات اجتماعی خود بدانیم، باید قوانین دیگر این تعاملات اجتماعی را نیز محترم بدانیم که رنجاندن یک بشر خلاف قواعد انسانی است، چه رنجاندن فیزیکی و جسمی باشد و چه روحی.

مگر نه این که امروزه در غرب برای جرائمی که موجب صدمات روحی شود، مجازاتی هم سنگ با جرائم فیزیکی در نظر می گیرند.

 

 

عریان شدن شاهین نجفی و گروهش در هنگام اجرای کنسرت

 

پس کسانی که ادعای آزادی بی حصر انسان را دارند و در واقع بنابر یک تفکر اومانیستی، شخص انسان را مقدم و محترم می دانند، قطعا زشتی رنجاندن همین انسان محترم را نیز باید سرلوحه قرار دهند.


نمایشی بودن آدم هایی چون شاهین نجفی در پوشش ژست هایی چون حق آزادی بیان و آزادی جنسی بسیار روشن است و با یک نگاه منطقی نیاز به بحث ندارد.

 

آن چه نیاز به دقت بیشتر دارد و ابعاد راه‌اندازی نمایش های این چنینی را بیشتر روشن و آشکار می سازد، این است که در پس داستان های سرگرم کننده اینچنینی، اهداف دیگری وجود دارد، جریان سازی هایی که در حاشیه این وقایع، توسط رسانه های غربی صورت می گیرد.

 

پس از ترانه توهین آمیز به حضرت امام هادی علیه السلام، اکثر رسانه ها و سایت های فارسی زبان، مانند صدای آمریکا، رادیو فردا، بی بی سی فارسی و دویچه وله به سراغ  شاهین نجفی رفته و با او مصاحبه‌های فراوان و داراماتیکی انجام دادند.

 

 

 

 

اوج این مانورها و جنجال های رسانه ای البته بعد از اعلام ارتداد، نجفی از سوی برخی مراجع بود. شاهین نجفی توسط رسانه های غربی از یک خواننده متوسط تبدیل به هنرمندی منتقد شد که حالا با القاب پر طمطراق و زرق و برق داری چون: غیرمتعارف، نوین، آنارشیست و جریان ساز از او یاد می شد.

 

ناگهان و به صورت خودجوش 50 هنرمند آلمانی فراخوانی در همبستگی با شاهین نجفی را امضا کرده و از سیاستمداران و اذهان عمومی خواسته‌اند این رپر را حمایت کنند، 40 نویسنده اتریشی با امضای فراخوانی همبستگی خود را با شاهین نجفی، رپر ایرانی اعلام کردند و خواستار لغو فتوای قتل نجفی شده و هدف خود را تأکید بر ضرورت حفاظت از حقوق بنیادین بشر! در اروپا نامیدند، کمیسیون حقوق بشر پارلمان آلمان در یک "پیام همبستگی"، حمایت خود را از او اعلام کرد و پلیس و دولت آلمان رسما محافظت از جان او را پذیرفتند.

 

 

 

 

اما رازی که شاید خود نجفی هم به آن پی نبرد، این شگرد رسانه هاست که برای اثبات ادعاهای خود به مصداقی نیاز دارند که به اندازه کافی مشهور باشد و اگر برای طرح تئوری های خود، شخصی با این مشخصات نیافتند پس باید خودشان او را بسازند. حالا این کیس جدید غرب بود برای به گمان خودشان تخریب اسلام و آموزه های آن، چه چیزی بهتر از یک هنرمند ساختارشکن و تابوشکن!

 

این خواننده هتاک در مصاحبه های خود با رادیو فردا، بی بی سی و صدای آمریکا به وضوح گفت که منظورش در ترانه دقیقا امام هادی بوده است اما با این کار قصد توهین نداشته! و تعریف توهین در جامعه سنتی و خشک! ایران، یک تعریف نادرست و غیرعلمی است و تعاریف در ایران مناسب با خواست حاکمان شکل می گیرد!

 

تئوری رسانه ها آشکار شد: "اساسا در ایران مذهب در اراده حاکمان است و این فقط حاکمان هستند که خوب و بد را در مذهب و یا در هر چیز دیگری، تعریف می کنند"، یک مغالطه بزرگ که احتمالا در پس شانتاژهای رسانه ای، مغفول می ماند!

 

هدف بعدی، یکی از کهن ترین ادعاهای غرب است، "در ایران آزادی نیست، چون مردم و مراجع در ایران با ترانه که علیه امام معصومشان خوانده شده، برآشفته می شوند و حکم به ارتداد می دهند".

 

گویی این رسانه ها جنجال هایی که در اروپا بر سر کتاب و فیلم کد داوینچی و یا فیلم مصائب مسیح اتفاق افتاد را فراموش کرده اند، این فراموشی البته بی دلیل نیست؛ پیرامون این اخبار موجی برای سوار شدن وجود ندارد.

 

 

یا در جریانی دیگر وقتی که او و اعضای گروهش در اثنای کنسرتی در تورنتو، لخت شدند، باز این عمل مورد توجه قرار گرفت و در رسانه های مختلف با آب و لعاب و ژست های روشن فکرانه اقدام او را اعتراض به سیاست های حکومتی در ایران معرفی کردند.

 

 

 

 

اما به نظر هدف مهم تر که تاریخ تقابل غرب با اسلام (از هر نوعش شیعه و سنی) گواه بر آن است، معارضه و نابودی با اصل اسلام است، که با ابزار مختلفی دنبال می شود.

 

روزگاری اندلس، تمدن بزرگ اسلامی را، بت رواج فساد نابود می کند، و روزگاری حاکمان قدرتمند عثمانی را با طمع قدرت، به زیر می کشد و امروز جامعه اسلامی را با سست کردن مسلمانان و جوانان نسبت به مقدسات و بعد از آن شعائر دینی به زوال می کشاند.

 

 

شاهین نجفی و گونتر والراف خبرنگار سرشناس آلمانی و از دوستان نزدیک سلمان رشدی در پشت صحنه کنسرت کلن

 

 

پیام این است، جوان مسلمان می تواند شیعه باشد ولی در قالب نقد و مزاح با معصومین خود شوخی کند، ارتداد و حکم به آن وحشیگری! است و مخالف انسانیت!

تمام این پیام ها در موج رسانه ای غرب در جریان ترانه های توهین آمیز شاهین نجفی بروز و ظهور یافت و به تدریج بیان شد و در این میان رسانه های به الفاظ فارسی زبان، نقش خود را به طور کامل ایفا کردند.

 

ترانه هایی که به مقدس ترین اجزای باورهای دینی ایرانیان توهین کردند، در ابتدا به نام مبارک امام هادی توهین کردند و با عادی جلوه دادن آن به دیگر معصومین نیز سرایت داده شد و در اقدامی هدفمند پروژه توهین به دایره تقدس حضرت عباس بن علی سلام الله علیهما نیز کشیده شد، البته دلیل بر هدفمند بودن این مورد آخر جایگاه خاصی است که سقای کربلا در میان مردم ایران حتی پیروان دیگر ادیان دارد.
 

 

بنابراین ماجرا فقط جاه طلبی های نفس یک انسان خودشیفته و بازی خورده نیست، داستان فراتر از این هاست، گویی قرار است به همین ظواهر درگیر مان کنند که با حمایت و یا رد یک خواننده سرگرم شویم و در بحبوحه این بررسی های سطحی نیز اظهارات رسانه های غرب را بخوانیم که بسیار مشفقانه! حقوق بشر، انسان دوستی و آزادی را برایمان تعریف می کنند!

 

 

گفتگوی بی بی سی فارسی با شاهین نجفی

 

 

کلمات کلیدی :
  جمعه، 1 خرداد ماه، 1394 نويسنده: seyedbahri

مرتبط باموضوع :

 خودفروشیِ «هفت صبح» به یاری «فیس بوک»  [ جمعه، 9 خرداد ماه، 1393 ] 874 مشاهده
 برنامه سمت خدا تعطیل شد +فیلم  [ دوشنبه، 22 ارديبهشت ماه، 1393 ] 964 مشاهده

نام شما: myy
ایمیل شما: dfhs@163.xom

در مورخه : پنجشنبه، 29 تير ماه، 1396

uhren shop, true religion outlet, michael kors outlet online, fendi, hollister online, north face backpacks, hogan sito ufficiale, warriors jerseys, oakley frogskins, timberland outlet, ralph lauren, timberland boots, oakley sunglasses, michael kors bags, panthers jerseys, zapatillas nike, nike huarache, nike store, cheap michael kors, air jordan retro, hollister clothing, ray ban sunglasses outlet, denver nuggets jerseys, burberry outlet store, ralph lauren, air max thea, burberry outlet online, oakley sunglasses outlet, vikings jerseys, hugo boss outlet online, vans outlet, buccaneers jerseys, adidas superstar, coach outlet usa, ray ban occhiali, nike blazers, womens clothing, burberry online shop, ecco shoes outlet, cheap nfl jerseys, oakley sunglasses, washington wizards jersey, polo ralph lauren outlet, roshes, adidas.se, coach factory outlet online, lac jersey, purses and handbags, instyler ionic styler, kate spade handbags, burberry handbags outlet, rolex watches, toronto raptors jersey, kate spade, ray ban uk, oakley sunglasses, utah jazz jersey, bcbg max, sunglasses for women, dre beats, burberry outlet store, mcm handbags, jordans for sale, nike free 5.0, asics, swarovski jewelry, north face outlet, bengals jerseys, easton bats, ray-ban sunglasses, patriots jerseys, cheap oakley sunglasses, adidas zx flux, bcbg max azria, texans jerseys, louboutin shoes, michael kors, cheap shoes, true religion outlet, northface, timberland, oakley sunglasses cheap, hollister co, oakley sunglasses cheap, ny jersey, houston rockets, coach factory online, coach outlet, oakley outlet, new balance, ferragamo shoes, prada tracksuits, lunette ray ban, philipp plein, hermes birkin bag, coach outlet online, michael kors outlet, longchamp handbags, nike factory, tommy hilfiger outlet, air max 90, nfl jerseys, nba jerseys, browns jerseys, purses and handbags, supra footwear, jordan shoes, longchamp handbags, bills jerseys, www.tommyhilfiger.nl, soccer shoes, jaguars jerseys, designer handbags, ray ban outlet, hoodies store, chargers jerseys, prada handbags, ralph lauren online shop, michael kors, nike shoes, michael jordan, ralph lauren outlet, adidas shoes, packers jerseys, replica watches, mcm backpack, hollister co, north face canada, pandora bracelet, nike store uk, rolex, nike air max, new balance, the north face, colts jerseys, polo ralph lauren, celine outlet, burberry, adidas yeezy shoes, nike.se, jimmy choo outlet, reebok, michael kors purses, airmax, rolex watches, christian louboutin shoes, red bottom shoes, ed hardy clothing, polo outlet online, coach bags outlet, dolphins jerseys, giuseppe zanotti sneakers, swarovski crystal, barbour mens jackets, fidget spinner, coach outlet online, steelers jerseys, burberry, pandora charms, north face jackets, marc by marc jacobs, woolrich womens jackets, longchamp, air jordan shoes, bottega veneta, thomas sabo uk, thomas sabo, milwaukee bucks jersey, ravens jerseys, puma shoes outlet, puma online shop, burberry outlet online, suns jersey, oakley sunglasses, cheap michael kors, burberry sale, hollister, marc by marc jacobs, cheap ray ban, oakley, polo outlet store, michael kors handbags, nike free run, barbour womens jackets, ralph lauren factory store, red bottom, easton bats, retro jordans, mbt womens shoes, pandora, polo ralph lauren outlet online, timberland outlet, cheap nike shoes, nike roshe run, michael kors, cheap jerseys, new orleans pelicans jersey, bears jerseys, coach outlet, ray ban wayfarer, nike mercurial vapor, montblanc, nike air force, pandora charms, versace outlet, cowboys jerseys, nike.com, air max, hollisterco, cheap jerseys, tommy hilfiger canada, coach bags outlet, michael kors outlet, air max 2014, adidas online shop, nike air max, longchamp outlet, replica watches, christian louboutin uk, vans schuhe, asics gel, michael kors australia, spurs jerseys, polo ralph lauren, ray ban sunglasses, nike store, beats by dre headphones, burberry outlet online, swarovski, nike air max, burberry, ray bans, cheap oakley sunglasses, michael kors v?skor, michael kors outlet online sale, salvatore ferragamo, polo ralph, celtics jersey, nfl jerseys, ray ban zonnebril, coach usa, rams jerseys, michael kors outlet online, celine outlet, chiefs jerseys, rayban, atlanta hawks jerseys, portland trail blazers jersey, red bottom, roshe run, louboutin, indiana pacers jersey, prada shoes, prada, cheap jerseys, coach black friday, long champ, converse outlet, adidas superstar, north face jackets, swarovski online shop, michael kors handbags, beats audio, nike huarache, raiders jerseys, ralph lauren polo, rolex replica, armani outlet online, orlando magic jersey, philipp plein clothing, oakley sunglasses outlet, pandora jewellery australia, coach factory outlet online, nike air max, dsquared2 outlet, ralph lauren polo, hilfiger outlet, nfl jerseys, new balance outlet, true religion jeans men, the north face outlet, chi flat iron, bulls jerseys, babyliss flat iron, wedding dress, polo ralph lauren, nike running shoes, coach outlet sale, salomon schuhe, cheap oakley, mavericks jerseys, hornets jersey, nike air max, okc jerseys, valentino outlet, nike air max thea, mcm handbags, ralph lauren black friday, eyeglasses stores, oakley sunglasses, tommy hilfiger online, true religion, adidas sneakers, nike shoes, converse sneakers, michael kors, longchamp outlet, oakley, coach shop, chrome hearts rings, sacramento kings, cheap jerseys, detroit pistons, michael kors purses, givenchy shoes outlet, air max, hogan mens shoes, juicy couture outlet, ralph lauren, michael kors, los angeles lakers, nike fu?ballschuhe, nike roshe run, ray ban pas cher, relojes, coach purses outlet, ferragamo, burberry outlet, nike.dk, michael kors outlet online sale, tommy hilfiger, hilfiger online shop, hogan, nj jerseys, true religion jeans outlet, nike air huarache, north face, nike roshe run, veneta, rayban, oakley, mizuno running shoes, cheap jerseys, falcons jerseys, new balance shoes, prada outlet, minnesota timberwolves jersey, cavaliers jersey, dsquared2, memphis grizzlies jersey, coach outlet store, michael kors bags, oakley sunglasses, abercrombie, coach outlet online, calvin klein outlet, jordan retro, coach bags outlet, michael kors, eagles jerseys, hermes outlet, montre homme, burberry sale, jets jerseys, michael kors outlet, dre headphones, replica rolex, converse shoes, michael kors uhren, christian louboutin, barbour jackets, longchamp, ray ban sunglasses, nike running shoes, air max 2014, 76ers jerseys, adidas, longchamp taschen, nike air max, rayban, redskins jerseys, handbags outlet, saints jerseys, nike free, omega watches, the north face, kate spade, lacoste shirts, swarovski crystal, jordan shoes, barbour jackets, ferragamo shoes, swarovski australia, supra shoes, kate spade bags, nba jerseys, iphone 4s cases, ralph lauren outlet online, ipad mini cases, ray ban outlet, polo outlet, ralph lauren outlet online, juicy couture, soccer shoes outlet, replica watches, michael kors, giuseppe zanotti, air max, michael kors uk, mcm bags, burberry outlet store, pandora canada, polo ralph lauren, chi hair, hermes belt, miami heat, prada outlet, ray bans, cheap basketball shoes, nike schoenen, converse chucks, jimmy choo, giants jerseys, ray ban outlet, true religion jeans women, nike running, nike tn, fivefingers, stephen curry shoes, michael kors outlet, levis jeans, michael kors handbags, gafas oakley, nike roshe run, new balance, cheap oakley sunglasses, barbour jacket outlet, nike soccer shoes, 49ers jerseys, vans shoes, lions jerseys, mcm handbags, michael kors handbags, titans jerseys, broncos jerseys, azcardinals jerseys, tory burch handbags, ray ban wayfarer, seahawks jerseys

ارسال جوابیه ]


نام شما: BobbyJaw
ایمیل شما: BobbyJaw

در مورخه : شنبه، 18 شهريور ماه، 1396
Finals final season, Arsenal's performance [url=http://www.kdshoes.us.com]kd shoes[/url] isn't very ideal, although the info well, but the efficiency isn't high, and his back again pass error, defensive irvine was built key 3 points have grown a "black spots" second, apparently, in hope that in this particular to prove himself. Absolutely no, after the opening, the three points inside database and didn't struck two shots, on the contrary, the knight several points would hit a lot of over there. Garage or focus on defense, he para which include lebron, Irwin, JR., has become people already, also include successful prevention. In moving past, did well in the Treasury, the ball with a teammate are fed properly, but Mr Chu in many opportunity attack. 04 seconds left in the first quarter, garage dribble on the frontcourt, rhythm, but he's confident the take a couple of steps away from the three-point line and it is necessary to make [url=http://www.curry-shoes.com]curry shoes[/url] movements, the ball! This is additionally the warriors in the very first 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances around the right side of the bottom again in a 3 items! It is worth mentioning that this opening, the garage proper arm was wearing some sort of black gear, it can be because his right elbow within the game before the old injury carries a relapse, however, with the experience, he has to remove protective devices. Gear, it seems, has affected the handle, before he took off after i feel much better. Within against lebron James, the defense has been doing very well in the Arsenal, but after he was lebron was a young knocked out, the referee possesses [url=http://www.stephencurryshoes.com]stephen curry shoes[/url] blown the garage obstructing foul, garage on the soil is various, make action towards the referee said lebron elbow. In breakthrough, garage can also be a difficult moves, many people all the technique up his defense, such as lebron, but Treasury first in a myriad of dazzling dribble move Thompson, soon after air and rival collision cases, the hard to score. Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.net]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.lebron-james-jerseys.com]james jerseyslebron jerseys}[/url] [url=http://www.balenciagashoes.us]balenciaga shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdxr1.us]adidas nmd xr1[/url] [url=http://www.nikepg1.us]nike pg1[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us]kobe shoes[/url] [url=http://www.lebron-james-jersey.com]lebron james jersey[/url] [url=http://www.nikesockracer.com]nike sock racer[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.nikeairvapormaxflyknit.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.adidasnmdr2.us]adidas nmd r2[/url] [url=http://www.rose6.us]adidas rose 6[/url] [url=http://www.kyrie3.us]kyrie 3[/url] [url=http://www.lebron-14.com]lebron 14[/url] [url=http://www.curry-4.com]curry 4 shoes[/url] [url=http://www.kyrie1shoes.com]kyrie 1 shoes[/url] [url=http://www.calvinklein.us.com]calvin klein underwear[/url] [url=http://www.kyrie4.us]kyrie 4[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url]
ارسال جوابیه ]


نام شما: BobbyJaw
ایمیل شما: BobbyJaw

در مورخه : يكشنبه، 16 مهر ماه، 1396
Half-court done,[url=http://www.stephencurryshoes.com]stephen curry shoes[/url] the garage 12 factors and 4 rebounds 6 allows, Owen 17 rebounds, 2 assists 1 contains the upper hand slightly. But as knight defeat inside second half, even his / her one-on-one hit his items. In this series, OuWenBen needs certain advantages in counterpoint, like the finals last year, since the season of Christmas wars, with their strong individual fortunes turned. But today the warriors in the changes, let knights staggered, also let like one-on-one hit Owen [url=http://www.curry-shoes.com]curry shoes[/url] to obtain the rhythm. Actually, today more often than not was clay - Thompson Adept Owen, although Owen hit a dead looking at him, but clay height reach or to a certain extent, limits the Owen's assault. In only a few times in the face of single singled out throughout his Arsenal, although Owen has good performance, but also it's hard another for a knight. Total play, scored 28 points 6 rebounds and 10 assists inside Treasury, 6 of 11 three-point [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] pictures. 24 points and 3 rebounds, a couple of assists, Owen has scored 17 points within the first half, he scored seven points within the second half. Facing the big four on the mighty, and only Eileen Owen in one-on-one get garage have chances, but today's garage to try and do better. Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.net]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier-11.com]lebron soldier 11[/url] [url=http://www.russellwestbrookshoes.com]russell westbrook shoes[/url] [url=http://www.nikerosherun.us.com]nike roshe run two[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.pumasuede.us.com]puma suede[/url] [url=http://www.pumafentyslides.com]puma fenty slides[/url] [url=http://www.curry-shoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.russellwestbrookshoes.com]russell westbrook shoes[/url] [url=http://www.airmaxnike2017.us]nike air max 2017[/url] [url=http://www.kobebryantshoes.us]kobe shoes[/url] [url=http://www.adidasyeezyboost350v2zebra.com]adidas yeezy boost 350 v2 zebra[/url] [url=http://www.pumadisc.us]Puma Disc Blaze[/url] [url=http://www.rose7.us]rose 7[/url] [url=http://www.curry-3.com]curry 3[/url] [url=http://www.nikezoomvaporfly.us.com]nike zoom vaporfly[/url] [url=http://www.lebron-14.com]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.balenciagashoes.us]balenciaga shoes[/url] [url=http://www.lebron-james-jerseys.com]james jerseyslebron jerseys}[/url]
ارسال جوابیه ]


نام شما: zhouyanh84
ایمیل شما: zhouyanh84@outlook.com

در مورخه : پنجشنبه، 4 مرداد ماه، 1397توسط
(مشخصات کاربر zhouyanh84 | ارسال پیغام شخصی)

ralph lauren

michael kors outlet clearance

scarpe mbt

coach outlet online

longchamp

nicholas kirkwood shoes

birkenstock outlet

air max 97

visconti pens

cheap replica watches

jordan shoes

michael kors handbags

vetements clothing

vibram fivefingers

christian louboutin

hermes birkin bag

off-white

ralph lauren

jordans

flops

soccer jerseys

cheap mlb jerseys

north face outlet

north face outlet

ralph lauren

kate spade handbags

michael kors outlet clearance

nike factory

cheap nfl jerseys

air max

ralph lauren jeans

nike epic react flyknit

stan smith

north face jackets

fitflops sale clearance

new balance

louboutin shoes

sophia webster shoes

jordans

superdry

ralph lauren

ralph lauren

pandora charms

adidas wings

ray ban

manolo blahnik

yeezy shoes

snapback hats

hermes bags

suicoke

adidas football boots

baseball jersey

air jordan 11

mulberry handbags

nfl jerseys wholesale

dior handbags

nike roshe

ralph lauren polo shirts

coach outlet

coach handbags

paul george shoes

nike tennis

ferragamo shoes

van cleef & arpels jewelry

lebron 15

ray ban

adidas outlet

oakley sunglasses

vans shoes

jordan 6

burberry outlet store

balenciaga sandals

nfl jerseys

nike outlet store online

coach factory online

asics running shoes

nike mercurial superfly

michael kors handbags

maglie calcio

audemars piguet

nike kyrie 3

ferragamo outlet

maillot de foot

kd 8

balenciaga shoes

montblanc pen

coach outlet store

ray ban sunglasses

air jordan

pelikan pens

shoe carnival

tiffany jewelry

air max

supreme uk

spalding basketball

adidas originals

adidas jeremy scott

jordan 1

supreme

coach outlet

ارسال جوابیه ]


نام شما: hly
ایمیل شما: huangliyue123@outlook.com

در مورخه : دوشنبه، 22 مرداد ماه، 1397

20188.13huangliyue

true religion outlet

boy london clothing

mulberry handbags

kd shoes

tommy hilfiger outlet

christian louboutin pas cher

dolce and gabbana

adidas flip-flops

christian louboutin

champion clothing

gentle monster sunglasses

coach purse

longchamp handbags

nike air max

coach factory outlet

zapatos jordan

karen millen

mulberry handbags

sac michael kors

converse all star

wedding dresses

basket nike

manolo blahnik

oakley sunglasses

cheap ray ban sunglasses

longchamp handbags

ralph lauren

air jordan 14

kate spade outlet

swarovski crystal

sac michael kors

true religion jeans

nike kyrie 4

hermes bags

nike blazer

jordan clothing

gioielli swarovski

swarovski crystal

nike air max 2017

bose headphones

chloe handbags

dansko shoes

tod's shoes

bottega veneta sunglasses

aaron rodgers jersey

hogan shoes

instyler

karen millen dresses

nike air force 1

nike free run

kobe 9

converse shoes

lululemon sale

air jordan 13

cheap oakley sunglasses

armani sunglasses

sac burberry

air max 90

tory burch shoes

replica watches

red bottom shoes

clarisonic mia

michael kors handbags

christian louboutin shoes

ghd hair straighteners

omega watches

marc jacobs handbags

nike foamposite

fendi sunglasses

hermes birkin

fitflops

kobe 10

dior bags

babyliss flat iron

polo ralph lauren

air jordan 6

antonio brown jersey

nike outlet

ray ban sunglasses

michael kors outlet

jordan schuhe

nike outlet store

chloe sunglasses

mizuno running shoes

softball bats

iphone x case

freshjive clothing

rolex watches

giuseppe zanotti shoes

basket nike

mac makeup

ray ban sunglasses

jimmy choo shoes

rolex watches

christian louboutin shoes

adidas trainers

20188.13huangliyue

ارسال جوابیه ]


 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

  امتیاز دهی به مطلب         

  انتخاب ها        


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

  اشتراک گذاري مطلب        

تمامی حقوق محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز خواهد بود

 Design By KiaGraphic Powered PHPNuke 8.3