نام كاربري:  
پسورد:
 
عضویت سریع
      شناسه : 
      نام اصلي : 
      ايميل : 
      تايپ مجدد : 
      گذرواژه : 
      تايپ مجدد : 

 

      
 
 
 
محل تبلیغات شما: جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش تبلیغات خود با شماره تلفن 09133638841! تماس حاصل فرمایید
   
 

  آمار کاربران        

» ترویج «ازدواج سفید» در برنامه بفرمایید شام +کلیپ
وب سایت رسمی سید بحری
پدیده ای متناسب با فرهنگ غربی؛

 
برنامه «بفرمایید شام» به طور جدی در حال تغییر فرهنگ و سبک زندگی ایرانیان با استفاده از تاکتیک سرگرمی می باشد. برای نمونه این برنامه برای ترویج و جا انداختن پدیده ای به نام ازدواج سفید...

  یکی از شگرد های رسانه ها برای جذب مخاطب بیشتر استفاده از برنامه های سرگرم کننده می باشد، برخی رسانه های فارسی زبان از همین راه برای تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی تلاش فراوانی را انجام می دهند.


برنامه «بفرمایید شام» به طور جدی در حال تغییر فرهنگ و سبک زندگی ایرانیان با استفاده از تاکتیک سرگرمی می باشد. برای نمونه این برنامه برای ترویج و جا انداختن پدیده ای به نام ازدواج سفید، این مساله را به وسیله شرکت کنندگان که توسط کارشناسان گروه بندی می شوند به کار برده و اهداف خود را به بیننده القا می کنند.

 
 

بفرمایید شام بارها چنین اقداماتی انجام داده و این بار با ایجاد بحث توسط شرکت کننده ازدواج را قدیمی می خواند و آن را مهم نمی داند و شراکت دو نفره و دوستی با هم را زندگی می شمرد؛ این در حالی است که ازدواج سفید رواج نوعی زندگی مغایر و بیگانه با فرهنگ اسلامی ایرانی است که بر خلاف اسم آن هم تو هین به ازدواج و هم اهانت به کلمه سفید است.

 

 

کلیپ

 

پدیده ای به نام ازدواج سفید( زنای رایگان)
 

منظور از «ازدواج سفید» زندگی مشترک زن و مرد بدون ازداوج رسمی است. یعنی به گونه ای که زن و مرد بدون اینکه خطبه عقد یا صیغه بینشان جاری شود برای زندگی زیر یک سقف می‌روند.

 

به گفته چمران نیوز، بسياري از کارشناسان کاهش نرخ ازدواج، رواج همباشي و پديده‌‏ نوظهور تجرد قطعي را ناشي از عواملي چون تغيير و تحول در الگوهاي رفتاري و سبک زندگي، اعتقاد به داشتن زندگي آزاد و بدون تعهد دائمي، ادامه‏‌ تحصيل و ارتقاي موقعيت زنان، تغيير شرايط اجتماعي و مشکلات اقتصادي مي‏‌دانند.

 


البته برخي کارشناسان معتقدند درباره‏‌ رواج همباشي يا ازدواج سفيد نبايد اغراق کرد و بايد ابتدا با يک کار ميداني مشخص شود که اين نوع زندگي چه تعداد خانواده‏‌ها رادر بر مي‌‏گيرد. صرف اينکه حرف و حکايت در مورد آن زياد است نمي‏‌توان به اين نتيجه رسيد که با سونامي ازدواج‏‌هاي غيررسمي روبه‏‌رو هستيم و صرف مطرح‏ شدن اين موضوع در رسانه‌‏ها و شبکه‏‌هاي خبري و اجتماعي دلالتي بر رواج عيني اين موضوع در سطح جامعه ندارد.

 


با اطمينان مي توان گفت که هيچ سازماني آماري از اين موضوع در ايران ندارد. به عبارت بهتر اصلا نمي توان آماري از اين نوع موضوعات به‌دست آورد. لذا نمي توان هيچ مسئولي در هيچ يک از قواي کشور را از اينکه آمار ندارند زير سئوال برد و به نوعي پاسخگو نبودن آنهارا نشانه فرار از پاسخگويي شان تلقي کرد.باور کنيم که هيچ سازماني آماري دقيق از آسيب هاي اجتماعي ندارد تا چه رسد به اين نوع موضوعات.

 

شايد به دليل جذابيت هايي که اين موضوع در افکار عمومي ممکن است داشته باشد بعضي از افراد علاقه‌مند هستند اين موضوع را در ايران خيلي بزرگ نشان دهند. در حالي که اگر منصفانه نگاه کنيم و اغراض شخصي را مبناي تحليل قرار ندهيم بايداعتراف کنيم که مشکلاتي از قبيل طلاق، اعتياد، خشونت هاي خانگي و... به مراتب مهمتر هستند و قابل توجه. گر چه اين را مي پذيريم که اين نوع ازدواج ها حتي در غرب هم سرنوشت خوبي ندارند و نه تنها کمک به تشکيل نهاد خانواده نمي کنند که مانع آن نيز هستند. دراين نوع ازدواج ها معمولا دخترها بيشتر از پسر ها آسيب مي بينند.فرار از مسئوليت تشکيل خانواده يکي از پيامد هاي اين نوع ازدواج هاست.

 


 معنای ازدواج سفيد


ازدواج سفيد "white marriage" برگرفته از معادل فرانسوي آن است که به معناي يک ازدواج ناتمام يا غيرکامل مي باشد. يک ازدواج ثبت شده بدون ارتباط واقعي ازدواج که در واقع يک ازدواج صوري و روي کاغذ است. در اين ازدواج اهداف اقتصادي، اجتماعي يا حقوقي و از اين قبيل مورد نظر است مثل گرفتن کارت اقامت و ويزا و غيره. ازدواجي براي پوشش که در کاربرد نقطه مقابل مفهومي است که در رسانه ها به کار مي رود.

 

آنچه رسانه ها از ازدواج سفيد مي رسانند زندگي مشترک است بي آنکه ازدواجي ثبت شده باشد و اين در واقع همان صيغه است که در عرف و شرع و قانون ديده شده. اين نوع ارتباط در مفهوم غربي نه ازدواج سفيد بلکه زندگي دو نفر به عنوان دوست است که با هم به خانه مشترک آمده اند نه آنچه ازدواج سفيد در آنجا کاربرد دارد.

 


ازدواج‌هاي سفيد بر خلاف دستورات خداوند


در ازدواج سفيد هيچ شرط قانوني و ثبت اداري وجود ندارد و زن و مرد در هر لحظه که بخواهند با هم همخانه شده و هر لحظه که مايل نباشند از رابطه خارج مي‌شوند که چنين شيوه‌اي از ارتباط با جنس مخالف نه تنها بر اساس معيارهاي اخلاقي جامعه ما نيست بلکه مخالف با نص صريح قرآن و احاديث مذهبي ماست که همواره جوانان را به پاکدامني، خويشتن داري و ازدواج حقيقي تشويق مي‌کند.

 


علل ترويج ازدواج‌هاي سفيد


درباره علل ترويج ازدواج‌هاي سفيد در جامعه مي توان گفت عواملي همچون تهاجم فرهنگي، کمرنگ شدن باورهاي مذهبي و اخلاقي، ضعيف شدن پيوندهاي خانوادگي، سنت‌هاي غلط ازدواج، هزينه‌هاي کمرشکن اقتصادي، تنوع‌طلبي جوانان، قوانين و شرايط دشوار و زائد عقد و طلاق باعث شده برخي از جوانان به اين سمت گرايش پيدا کنند.

 

امان الله قرايي مقدم، روانشناس وجامعه شناس در اين باره مي گويد:"با توجه به اينکه 33 درصد دختران ميل به تجردگرايي دارند و با توجه به اينکه مشکلات ازدواج وجود دارد، همچنين ترس از ازدواج و مسئوليت پذيري در بين جوانان در حال افزايش است. جوانان ميل بيشتري به زندگي مجردي پيدا کرده اند.


با بالارفتن سن ازدواج روابط نادرست، دوستي هاي خياباني و در دسترس قرار گرفتن دوستان جنس مخالف باعث افزايش پديده همباشي هاي سياه شده است.متاسفانه همخانگي جوانان بدون هيچ تعهد، قانون و توجيه شرعي را ازدواج سفيد ناميده اند در حالي که ازدواج امري مقدس و پيوندي شرعي است در حالي که اين همخانگي هيچ کدام از ويژگي هاي ازدواج و سپيدبودن را ندارند".

 

همباشي يا همخانگي قبل از ازدواج دائم که در سال‏‌هاي اخير به يکي از انتخاب‏‌هاي مورد علاقه‏‌ جوانان بدل شده و اشتياق افراد را براي رسيدن به اين نتيجه که آيا براي زندگي دائم مناسب يکديگر هستند يا خير، برانگيخته است، از ديدگاه اغلب محققان روانشناسي مورد تاييد نيست، آنها معتقدند در بيشتر موارد، اين دوره‏‌ آزمون، نتيجه مثبتي در بر نداشته و در موارد بسيار اندکي در نهايت به ازدواج دائم منجر شده است.

 

دکتر گلزاري معاون وزير در امور جوانان درباره روند بي رغبتي جوان ها به ازدواج و رو آوردن آنها به ازدواج سفيد مي گويد:"ازدواج سفيد نوعي رابطه عاطفي و بخصوص نياز جنسي است که بين زن و مرد اتفاق مي افتد. ازدواج هايي که دختران و پسران بدون آنکه عقد کنند زير يک سقف مي روند. جوان ها براي پاسخ به نيازهايشان به اين ازدواج تن مي دهند و اين ازدواج ها  حتي در کشورهاي غربي با آسيب هاي زيادي روبه رو بوده است".

 

ازدواج سفيد پديده نامتعارف و ناآشنايي است که به تازگي در ايران رواج يافته است. البته اين پديده نخستين بار در آمريکا و در پي جنبشي پديدار شد که "جنبش آزادي زن" نام داشت. اين جنبش ظاهرا با هدف ايجاد تغييراتي در نظام اجتماعي، اقتصادي و سياسي جامعه آمريکا انجام شد و هدف آن برقراري شرايط عادلانه و مساوي براي زنان بود. اما آنچه واقعا اتفاق افتاد پديده‌اي بود که بعدها "انقلاب جنسي" نام گرفت و نتيجه آن رواج رفتارهاي ناهنجار و بي‌بند و باري‌هايي بود که به غلط آزادي زنان نام گرفت.


يکي از تبعات اين اتفاق برقراري ارتباطاتي بود که خارج از ضوابط قانوني و معيارهاي اخلاقي به‌وجود مي‌آمد. بر اين اساس ازدواج سفيد هم يکي از همين روابط خارج از عرف و غيرقانوني بود که امروز متاسفانه شاهد نمونه‌هايي از آن در ميان جوانان‌مان هستيم.

 

دکتر جاويد مودي فوق دکتراي روانشناسي کاربردي در خصوص عوارض و تبعات ازدواج سفيد مي گويد:


"تبعات اين ازدواج‌هاي سفيد براي بانوان بسيار فاجعه‌آميز است زيرا هيچ‌گونه تضمين و مسئوليتي در آن تعريف نشده است و مرد مي‌تواند به‌دلخواه رابطه را برهم بزند و هيچ‌گونه ضرر و زياني را تقبل نکند.


عدم وجود امنيت رواني از ويژگي‌هاي دیگر ازدواج سفيد است


در ازدواج سفيد آنچه بسيار به چشم مي‌آيد احساس عدم امنيت رواني براي هر دو طرف و خصوصا براي دختران و زنان است و از آنجا که ساختار خلقت و شخصيت زنان بسيار هيجاني، لطيف و بر اساس ظرايف و پيچيدگي‌هاي خاص آنها طراحي شده اين‌گونه روابط تاثير مخرب و فاجعه‌آميزي بر ذهن و روان آنها بر جا مي‌گذارد.


از سوي ديگر در چنين ارتباطاتي براي فرزندان و بارداري‌هاي احتمالي هيچ پيش‌بيني‌اي انجام نگرفته و همين امر خود بر ميزان فرزندان و کودکان نامشروع، بي‌شناسنامه و بي‌آينده و همچنين بر آمار سقط‌هاي غيرقانوني و مرگ و مير ناشي از آن مي‌افزايد.در مجموع، ازدواج سفيد ميکروبي است که تنها موجب آلودگي ذهن مردان و نابودي شخصيت و حرمت زنان مي‌شود".


اين‌گونه روابط با جنس مخالف، چه به سبک گذشته و چه به سبک امروزي آن، نه تنها بر اساس معيارهاي اخلاقي و اجتماعي جامعه، جزء ناهنجاري‌هاي اخلاقي و اجتماعي محسوب مي‌شود، بلکه بر اساس آموزه‌هاي ديني، مخالف با حکم صريح قرآن و روايات ديني است؛ آن چنان‌که دين، همواره جوانان را به پاکدامني، خويشتنداري و ازدواج حقيقي تشويق مي‌کند.


نمي‌توان اين نوع روابط را در جامعه اسلامي به رسميت شناخت و يا حتي آن را ازدواج نام گذاشت زيرا اين نوع گستاخي را به هيچ عنوان نمي‌توان با انتخاب رنگ سفيد، به آن نورانيت و مايه مودت و رحمت جلوه داد. چه بسا، اساسي‌ترين مشکل اين‌گونه روابط، خالي بودن آنها از يک نگرش تعالي و کمال‌گرا در درونشان است که باعث مي‌شود افراد به مرور زمان به پوچي برسند. در واقع حذف خدا از زندگي، معنايي جز پوچي ندارد.

 

 از جمله راهکارهاي مقابله با این پدیده شوم

قدم اول، آگاه سازي و اطلاع رساني عمومي است بدين صورت که تاثيرگذارترين و کوتاه‌ترين راه مقابله با هر ناهنجاري و رفتار غلط اخلاقي، اجتماعي، آگاه سازي و اطلاع رساني دقيق و اقناع افکار عمومي است.

 

دومين قدم، تسهيل و آسان سازي زمينه‌ها و مقدمات ازدواج و شکل گيري خانواده است.

 

و سومين آن، افزايش ميزان پايبندي جوانان به ارزش‌ها و باورهاي ديني است تا در نتيجه چنين ازدواج‌هاي سياهي در سطح جامعه به تدريج کاهش پيدا کند.

 

کلمات کلیدی :
  جمعه، 1 خرداد ماه، 1394 نويسنده: seyedbahri

مرتبط باموضوع :

 سخیر ذهن کودکان و نوجوانان با قهرمانان پوشالی  [ سه شنبه، 12 اسفند ماه، 1393 ] 947 مشاهده
 مرز بين موسيقي حلال و حرام از ديدگاه شهيد به  [ شنبه، 19 اسفند ماه، 1391 ] 193 مشاهده
 جوابیه‌ای برای تمسخرکننده مریلا زارعی  [ جمعه، 31 مرداد ماه، 1393 ] 1135 مشاهده
 نقدی بر انیمیشن "هورتون صدایی می‌شنود"؛  [ جمعه، 9 خرداد ماه، 1393 ] 1363 مشاهده
 حمله دراکولا به مسلمانان  [ جمعه، 1 خرداد ماه، 1394 ] 698 مشاهده

نام شما: myy
ایمیل شما: dfhs@163.xom

در مورخه : چهارشنبه، 28 تير ماه، 1396

northface, true religion jeans outlet, , omega watches, air max shoes, nike shoes, portland trail blazers jerseys, north face, louboutin shoes, salomon, michael kors, mbt shoes sale, red bottom shoes, coach outlet online, longchamp black friday, coach outlet store online, nhl jerseys, nfl 49ers jerseys, air max 90, oakley sunglasses cheap, burberry outlet online, north face jackets, polo ralph lauren, burberry online shop, ed hardy, ralph lauren, pandora jewellery australia, bcbg max azria, air jordan shoes, ralph lauren, instyler ionic styler, nike.com, ray ban wayfarer, polo ralph lauren, ray ban wayfarer, woolrich clearance, pandora charms, nfl panthers jerseys, michael kors taschen, converse, eyeglasses frames, new balance outlet, thomas sabo uk, ralph lauren outlet, adidas, timberland outlet, louboutin shoes, marc jacobs outlet, nfl giants jerseys, new balance canada, ray ban pas cher, oakley sbocco, softball bats, www.tommyhilfiger.nl, michael kors purses, ray ban prezzi, coach outlet online canada, hollister clothing, dsquared2, swarovski jewelry, coach outlet store, chi jerseys, nike free run, ralph lauren polos, pandora bracelet, burberry outlet, cheap eyeglasses, prada shoes, asics, huarache, minnesota timberwolves jerseys, supra shoes, longchamp handbags, givenchy outlet online, ralph lauren factory store, converse sneakers, air max 1, nike mercurial, bottega veneta, mlb jerseys, michael kors outlet, ralph lauren, michael kors canada, swarovski crystal, coach outlet store, nfl vikings jerseys, armani outlet, cheap hoodies, michael kors, adidas, nike free run, cheap nfl jerseys, nfl rams jerseys, brooklyn nets jerseys, oakley vault, cheap oakley sunglasses, michael kors, michael kors outlet online sale, nike roche run, oakley, ferragamo, air max 2015, michael kors outlet online sale, oakley outlet online, new orleans pelicans jerseys, michael kors handbags, puma shoes, nike.com, nuggets jersey, cheap barbour jackets, adidas, nike free run 5.0, nfl packers jerseys, ralph lauren polos, swarovski, nfl redskins jerseys, ray ban outlet, ralph lauren, pandora canada, salvatore ferragamo, rolex watches for sale, michael kors handbags, kate spade, true religion jeans women, nike mercurial, north face, puma online shop, bottega bags, north face, nfl dolphins jerseys, celine outlet online, detroit pistons jerseys, nfl bengals jerseys, jordan, dsquared2 outlet, north face jackets, vans, sacramento kings jerseys, ralph lauren online shop, giuseppe shoes, nfl cowboys jerseys, michael kors handbags, nfl titans jerseys, womens clothing, coach outlet, mizuno running, cheap oakley sunglasses, nfl lions jerseys, philadelphia 76ers, tommy hilfiger outlet, michael kors outlet, boston celtics jerseys, nfl bills jerseys, mlb jerseys, burberry outlet, swarovski canada, cheap michael kors, cheap nba shoes, nike shoes, long champ, true religion, cheap oakley, calvin klein underwear, designer handbags, watches, polo ralph, air max, burberry outlet, barbour jackets, chi hair, tommy hilfiger outlet stores, adidas, abercrombie, valentino shoes, relojes, mlb jerseys, mcm bags, the north face outlet, new balance, nike free run, air max 95, roshe run, longchamp handbags, oakley outlet online, nfl azcardinals jerseys, wedding dress, memphis grizzlies jerseys, beats by dre, oakley sunglasses cheap, red bottom shoes, swarovski jewelry, ralph lauren outlet online, burberry outlet, cheap michael kors, kate spade outlet online, fidget spinner, polo ralph lauren outlet online, polo ralph lauren outlet, nike, coach outlet, chi flat iron, oakley sunglasses cheap, hollister co, nfl jerseys, chrome hearts outlet, nfl jets jerseys, oakley outlet online, ferragamo shoes, ray-ban sunglasses, air yeezy shoes, ralph lauren outlet, ray ban, jordans for sale, ray ban, jimmy choo, nike canada, longchamp, nfl chiefs jerseys, dre beats, vibram five fingers, ralph lauren, nfl colts jerseys, nike air max, nfl bears jerseys, prada outlet, coach outlet online, nba jerseys, oakley sunglasses, vans shoes, air jordans, hollister, rolex watches, shop.coachfactory.com, michael kors, juicy couture clothings, nfl seahawks jerseys, adidas mens, michael kors outlet online sale, rolex watches, burberry outlet store, designer handbags, nike outlet, adidas, nfl broncos jerseys, nike air, burberry handbags, hugo boss outlet, michael kors outlet, mont blanc, coach purses factory, michael kors outlet online, prada, michael kors handbags, hermes birkin, asics gel, hollister kids, beats by dr dre, rolex, swarovski online, polo outlet store, tommy hilfiger online, burberry outlet online, nike, pandora charms, nfl patriots jerseys, shoes outlet, hollister online shop deutschland, milwaukee bucks jerseys, toronto raptors jerseys, mcm backpack outlet, nhl jerseys, new balance shoes, timberland femme, nike air max, replica watches, adidas schuhe, oakley sunglasses, the north face, converse shoes, cheap jerseys, ray ban outlet online, ray ban outlet, atl jerseys, nike outlet, vans, utah jazz jerseys, roshe runs, indiana pacers jerseys, supra footwear, hilfiger online shop, philipp plein, converse outlet, replica watches, michael kors purses, adidas shoes, free run, under armour basketball shoes, tommy hilfiger outlet stores, barbour jacket outlet, tommy hilfiger, nfl browns jerseys, longchamp, ray bans, nfl falcons jerseys, soccer shoes, cleveland cavaliers, nike factory, true religion jeans men, warriors jersey, air force, coach factory outlet online, ray ban, oakley, jimmy choo, ray ban sunglasses, chh jerseys, michael kors outlet online, hogan, oakley sunglasses, versace shoes outlet, new balance, ralph lauren outlet online, phoenix suns jersey, barbour factory, ray ban zonnebril, softball bats, air max, uhren shop, nfl saints jerseys, burberry outlet online, roshe run, coach factory, mcm handbags, coach factory outlet, plein outlet, nike free, heat jerseys, retro jordans, nike air max, oklahoma city thunder, michael kors bags, dal jerseys, replica watches, nfl jerseys, michael kors outlet online sale, nike soccer shoes, michael kors, michael kors handbags, coach factory, tory burch, nfl steelers jerseys, pandora, hermes outlet, babyliss, north face backpacks, prada handbags, oakley sunglasses, michael kors bags, air huarache, nfl chargers jerseys, ralph lauren uk, montre femme, scarpe hogan, ferragamo, ray ban sunglasses, tn requin pas cher, air jordans, christian louboutin, celine bags, hou jerseys, hogan, nike, giuseppe zanotti, kate spade outlet, washington wizards jerseys, carmelo anthony jersey, longchamp outlet, coach outlet store, air max schoenen, ralph lauren polo, nfl raiders jerseys, coach outlet, coach factory, ecco outlet store, nfl texans jerseys, nike huarache, mcm backpack, burberry sale, burberry sale, bcbg max, lacoste, mlb jerseys, lal jersey, air max, ray ban sunglasses outlet, longchamp taschen, reebok, barbour outlet, burberry tracksuits, burberry handbags, ray bans, iphone cases, nike, oakley pas cher, prada outlet, mcm backpack, nike huarache, marc jacobs, kate spade outlet, hermes bags, chris paul jersey, levis outlet store, roshe runs, timberland shoes, the north face outlet, nike air max 2014, burberry, nike shoes outlet, nfl ravens jerseys, basketball shoes, michael kors outlet, rayban, juicy couture, michael kors, air jordan retro, thomas sabo, oakley vault, purses and handbags, christian louboutin shoes, christian louboutin, sas jersey, coach bags outlet, nfl eagles jerseys, ray ban outlet, fendi belts, timberland shoes, orlando magic jerseys, true religion outlet, nfl buccaneers jerseys, hollister clothing store, louboutin shoes, beats headphones, nike roshe, lunette ray ban pas cher, cheap true religion, replica handbags, iphone 4s cases, nfl jaguars jerseys, air max

ارسال جوابیه ]


نام شما: BobbyJaw
ایمیل شما: BobbyJaw

در مورخه : يكشنبه، 14 آبان ماه، 1396
Being a core point guard, garage as well as other three split the difference is which he is the team sponsor and organizer. In other words, he can't be similar to novak on the perimeter around waiting for [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] someone else to offer him the ball. We take novak to your comparison, everything also - reference counted for people like us each a 3-pointer facilitates objects, and to occasion, after statistics, novak found there is much surprise hit 3-pointers, 149, 146 is really a teammate's pass and struck; Three-point shots hit the second more this season Ryan - Anderson is no exception, he hit [url=http://www.curry-shoes.com]curry shoes[/url] throughout 213, has 206 utilizes your friend's passing. The garage He all of the 3-pointer this season, you'll find 105 of 3 seriously isn't sending (272), quite simply, is to create prospects, nasty sto vote. This trick from the team's star, such because flow of harden, vladimir radmanovic, kobe Bryant, Paul, but often because someone errs, physical strength consumption, to the number of that time period few, and the hit ratio is just not high. But obviously is surely an exception in the Treasury, his three-point shot 105 times isn't assists quantity highest with alliance,[url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] even better in comparison with lebron James thrown directly into more all 3-pointers, and the shooting is in the league all five this sort of not assists free-throw shooting players on the fifth (41. 8%), both equally quality and quantity. Considered together, the three points for you to thrown into space is just not an easy thing, will need to have the forty percent three-point shots need to create his own pictures, this how tired! By far the most precious is, no make any difference when and where, and how to make simple moves, garage has a high percentage. It is no wonder that the manager of the warriors when Bob myers not too long ago told the Associated Click said: "as long while it's garage, to have the ball is reasonable. inch. Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.net]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.ultraboost-3.com]ultra boost 3.0[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.lebron-14.us]lebron 14 shoes[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.barbourjackets.us.com]barbour jackets[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.rose6.us]rose 6[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.curry-1.com]curry 1[/url] [url=http://www.curry-shoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.pumarihannacreepers.us]puma rihanna creepers velvet[/url] [url=http://www.ultraboostadidas.us.com]adidas ultra boost[/url] [url=http://www.adidaspureboost.us.com]adidas pure boost[/url] [url=http://www.nikefree.us.com]nike free[/url] [url=http://www.bapehoodie.com]bape hoodie[/url] [url=http://www.adidastubular.us]adidas tubular[/url]
ارسال جوابیه ]


نام شما: aa
ایمیل شما: aa@163.com

در مورخه : پنجشنبه، 7 دي ماه، 1396

mt1228

canada goose sale

 

louis vuitton factory outlet

 

ugg sale

 

canada goose outlet

 

kate spade outlet

 

louis vuitton handbags

 

the north face outlet

 

mlb jerseys

 

timberland outlet

 

moncler outlet online

 

ralph lauren outlet online

 

coach outlet online

 

michael kors

 

canada goose jackets

 

pandora uk

 

longchamp sale

 

canada goose jackets

 

yeezy boost

 

caterpillar boots

 

discount oakley sunglasses

 

harden vol 1

 

cheap jordan shoes

 

louis vuitton factory outlet

 

nike shoes

 

canada goose outlet

 

polo ralph lauren

 

air max shoes

 

polo outlet online

 

longchamp outlet

 

fred perry shirts

mt1228

ارسال جوابیه ]


نام شما: zhouyanh84
ایمیل شما: zhouyanh84@outlook.com

در مورخه : پنجشنبه، 4 مرداد ماه، 1397توسط
(مشخصات کاربر zhouyanh84 | ارسال پیغام شخصی)

ralph lauren

michael kors outlet clearance

scarpe mbt

coach outlet online

longchamp

nicholas kirkwood shoes

birkenstock outlet

air max 97

visconti pens

cheap replica watches

jordan shoes

michael kors handbags

vetements clothing

vibram fivefingers

christian louboutin

hermes birkin bag

off-white

ralph lauren

jordans

flops

soccer jerseys

cheap mlb jerseys

north face outlet

north face outlet

ralph lauren

kate spade handbags

michael kors outlet clearance

nike factory

cheap nfl jerseys

air max

ralph lauren jeans

nike epic react flyknit

stan smith

north face jackets

fitflops sale clearance

new balance

louboutin shoes

sophia webster shoes

jordans

superdry

ralph lauren

ralph lauren

pandora charms

adidas wings

ray ban

manolo blahnik

yeezy shoes

snapback hats

hermes bags

suicoke

adidas football boots

baseball jersey

air jordan 11

mulberry handbags

nfl jerseys wholesale

dior handbags

nike roshe

ralph lauren polo shirts

coach outlet

coach handbags

paul george shoes

nike tennis

ferragamo shoes

van cleef & arpels jewelry

lebron 15

ray ban

adidas outlet

oakley sunglasses

vans shoes

jordan 6

burberry outlet store

balenciaga sandals

nfl jerseys

nike outlet store online

coach factory online

asics running shoes

nike mercurial superfly

michael kors handbags

maglie calcio

audemars piguet

nike kyrie 3

ferragamo outlet

maillot de foot

kd 8

balenciaga shoes

montblanc pen

coach outlet store

ray ban sunglasses

air jordan

pelikan pens

shoe carnival

tiffany jewelry

air max

supreme uk

spalding basketball

adidas originals

adidas jeremy scott

jordan 1

supreme

coach outlet

20187.26zhouyanhua

ارسال جوابیه ]


نام شما: BKI89yJaw
ایمیل شما: BKI89yJaw

در مورخه : پنجشنبه، 1 آذر ماه، 1397
Finals previous season, Arsenal's performance [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] just isn't very ideal, although the results well, but the efficiency is just not high, and his back pass error, defensive irvine was made key 3 points have become a "black spots" minute, apparently, in hope that on this to prove himself. Simply no, after the opening, the three points in the database and didn't hit two shots, on your contrary, the knight about three points would hit numerous over there. Garage or focus on defense, he para such as lebron, Irwin, JR., has become people already, also get successful prevention. In passing, did well in this Treasury, the ball to your teammate are fed effectively, but Mr Chu in several opportunity attack. 04 seconds left inside first quarter, garage dribble towards frontcourt, rhythm, but he's confident the take a couple of steps away from the three-point line and it's necessary to make [url=http://www.curryshoes.us.com]curry shoes[/url] actions, the ball! This is usually the warriors in the 1st 3-pointer today. Soon, the Treasury and using second chances on the right side of the beds base again in a 3 items! It is worth mentioning the opening, the garage appropriate arm was wearing a black gear, it is additionally because his right elbow inside the game before the old injury includes a relapse, however, with the experience, he has to lift off protective devices. Gear, it appears, has affected the manage, before he took off once i feel much better. Within against lebron James, the defense is progressing very well in their Arsenal, but after he was lebron was a little daughter knocked out, the referee has [url=http://www.stephencurryshoes.us]stephen curry shoes[/url] blown the garage blocking foul, garage on the soil is various, make action for the referee said lebron elbow. In breakthrough, garage can be a difficult moves, all kinds of people all the technique up his defense, which includes lebron, but Treasury first in a myriad of dazzling dribble move Thompson, following air and rival impact cases, the hard to be able to score. Tag: [url=http://www.kyrieirvingshoes.us.com]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.nikehuarache.org]nike huarache[/url] [url=http://www.pumafenty.us]puma fenty[/url] [url=http://www.yeezytriplewhite.com]yeezy triple white[/url] [url=http://www.kyrie-3.com]kyrie 3[/url] [url=http://www.kyrieirvingshoes.us]kyrie irving shoes[/url] [url=http://www.wholesalehats.us]wholesale mlb hats[/url] [url=http://www.kd11.org]kd 11[/url] [url=http://www.adidasnmdhumanrace.com]adidas nmd human race[/url] [url=http://www.adidasyeezyboost350v2zebra.com]adidas yeezy boost 350 v2 zebra[/url] [url=http://www.michaeljordanshoes.us]michael jordan shoes[/url] [url=http://www.pumafenty.us.com]puma fenty[/url] [url=http://www.kyrie-4.org]kyrie 4 shoes[/url] [url=http://www.kyrie-irvingshoes.com]kyrie shoes[/url] [url=http://www.underarmourshoes.us.com]under armour shoes[/url] [url=http://www.johnwallshoes.us.com]john wall shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.org]soldier 11[/url] [url=http://www.pgshoes.com]paul george shoes[/url] [url=http://www.nikeairmax270.us.com]air max 270[/url] [url=http://www.curry-shoes.com]curry shoes[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.com]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us.com]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.yeezyshoes.us.com]yeezy shoes[/url] [url=http://www.kobe11.org]kobe 11[/url] [url=http://www.lebron-shoes.us]lebron james shoes[/url] [url=http://www.nikeepicreactflyknit.us]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.nikeepicreact.us.com]nike epic react flyknit[/url] [url=http://www.kyrie--4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.nikeairpresto.us.com]nike air presto[/url] [url=http://www.adidassoccercleats.us.com]adidas football cleats[/url] [url=http://www.kd-10.com]kd 10[/url] [url=http://www.kyrie4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.kdshoes.us.com]kevin durant shoes[/url] [url=http://www.kyrie-4.com]kyrie 4[/url] [url=http://www.curry2.com]curry 2[/url] [url=http://www.porschedesignshoesonline.com]adidas shoes[/url] [url=http://www.birkenstocksandals.us]birkenstock shoes[/url] [url=http://www.adidasiniki.us.com]adidas iniki[/url] [url=http://www.lebronsoldier11.us.com]Lebron soldier 11[/url] [url=http://www.kobe-10.org]kobe 10[/url] [url=http://www.kdshoesstore.com]kd shoes[/url] [url=http://www.nikepg2.us]nike pg 2[/url] [url=http://www.adidaspureboost.us.com]adidas pure boost[/url] [url=http://www.lebronshoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.kyrie3.us]kyrie 3[/url] [url=http://www.kobe--shoes.com]kobe shoes[/url] [url=http://www.adidasporschedesign.com]adidas porsche design[/url] [url=http://www.adidasalphabounce.com]adidas alphabounce[/url] [url=http://www.balenciagatriplesshoes.com]triple s Shoes[/url] [url=http://www.filashoes.us]fila[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5 shoes[/url] [url=http://www.kyrie3shoes.com]kyrie 3 shoes[/url] [url=http://www.nikevapormaxshoes.us.com]nike vapormax shoes[/url] [url=http://www.kyrie3.com]kyire 3[/url] [url=http://www.adidasultraboost4.com]ultra boost 4.0[/url] [url=http://www.curry-5.us]curry 5[/url] [url=http://www.kyrie2shoes.com]kyrie 2 shoes[/url] [url=http://www.lebronsoldier10.us]lebron soldier 10[/url] [url=http://www.neweracaps.us.com]new era caps[/url] [url=http://www.adidasterrex.us]adidas terrex[/url] [url=http://www.airforce-1.us]air force 1[/url] [url=http://www.lebronjamesshoes.com.co]lebron shoes[/url] [url=http://www.adidasnmdxr1.us]adidas nmd[/url] [url=http://www.canadagooseus.com]canada goose[/url] [url=http://www.cristianoronaldocr7.us]Cristiano Ronaldo CR7[/url] [url=http://www.curry-5.com]curry 5[/url] [url=http://www.kyrie4halloween.us]kyrie 4 halloween[/url] [url=http://www.kd-shoes.org]kd shoes[/url] [url=http://www.lebron-james-shoes.us.com]lebron james shoes[/url] [url=http://www.kyrieirvingjersey.com]kyrie irving jersey[/url] [url=http://www.hand-spinner.us]hand spinner[/url] [url=http://www.lebron15.us.com]lebron 15[/url] [url=http://www.rose6.us]adidas rose 6[/url] [url=http://www.lebronsoldier12.us]soldier 12[/url] [url=http://www.hardenvol2.org]james harden vol 2[/url] [url=http://www.adidaseqt.us.com]adidas eqt[/url] [url=http://www.kyrie4confetti.us]kyrie 4 confetti[/url] [url=http://www.mizunoshoes.us.com]mizuno shoes[/url] [url=http://www.curryshoes.us]curry shoes[/url] [url=http://www.nikelunarforce1.com]nike lunar force 1[/url] [url=http://www.adidascrazyexplosive.us.com]adidas crazy explosive[/url] [url=http://www.supremeyeezys.com]supreme yeezys[/url] [url=http://www.nikevapormax.us.com]nike air vapormax[/url] [url=http://www.stephencurryjersey.us]stephen curry jersey[/url] [url=http://www.adidasboost.us.com]adidas boost[/url] [url=http://www.kyrie1.us]kyrie 1[/url]
ارسال جوابیه ]


 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

  امتیاز دهی به مطلب         

  انتخاب ها        


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

  اشتراک گذاري مطلب        

تمامی حقوق محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز خواهد بود

 Design By KiaGraphic Powered PHPNuke 8.3