نام كاربري:  
پسورد:

عضویت سریع
      شناسه : 
      نام اصلي : 
      ايميل : 
      تايپ مجدد : 
      گذرواژه : 
      تايپ مجدد : 

محل تبلیغات شما: جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش تبلیغات خود با شماره تلفن 09133638841! تماس حاصل فرمایید

آمار کاربران        

وب سایت رسمی سید بحری: حقوق بشر

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

» بیانات صریح و شفاف رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته‌ای

بیانات صریح و شفاف رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته‌ای
پس از برخی اظهارنظرها در رسانه‌ها و جراید مختلف درباره‌ی نظر رهبر انقلاب پیرامون مذاکرات هسته‌ای، دفتر مقام معظم رهبری امروز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مواضع صریح، شفاف و بدون تأویل رهبر انقلاب در مورد جمع‌بندی مسائل هسته‌ای در دیدارهای ایشان در ماه‌های اخیر بیان شده است و انتساب هر مطلبی خارج از این چارچوب فاقد اعتبار است. به همین مناسبت پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات صریح، شفاف و بدون تأویل رهبر معظم انقلاب را در دسترس عموم مردم قرار می‌دهد.

سه شنبه، 10 شهريور ماه، 1394 نويسنده: seyedbahri بازدید : 22324 
» اتحاد استراتژیک دو رژیم

اتحاد استراتژیک دو رژیم shia muslim

چرا عربستان به جای اسرائیل از ایران هسته‌ای می‌ترسد
بی‌تردید وهابیت سعودی هرگز نسبت به فعالیت‌های اتمی رژیم صهیونیستی نگران نبوده و نیست. این کشور همچنین نسبت به فعالیت‌های پاکستانی‌ها نیز نگران نیست، تنها نگرانی عربستان از برنامه هسته‌ای ایران است.
  جمعه، 6 شهريور ماه، 1394 نويسنده: seyedbahri بازدید : 609 
» سرگرم‌سازی نامحدود و غفلت بی‌پایان در رقص و موزیک
پشت پرده چند شبکه فارسی زبان ماهواره ای؛

شبکه های پخش موزیک سیاست اندلسی سازی جامعه ایرانی را دنبال می کنند سیاستی که در نهایت به سقوط جامعه و زیر سلطه رفتن آن می انجامد.

هنر وسیله ای است برای بیان موضوعات در اشکال جذاب و تاثیرگذار، و موسیقی هنری است در ارتباط با لحظات زندگی و تمایلات مهم انسان که تأثیر آن بر ذهن و روان او ناخودآگاه، عمیق، بی‌واسطه، تدریجی و ماندگار است. تأثیری که می‌تواند فرد و جامعه را ناخواسته به سمت آرامش و تعالی یا برعکس فساد، تباهی، مصرف گرایی و شهوت سالاری سوق دهد.

طی سال های اخیر کارکرد شبکه های ماهواره ای بر فضای ایران از غلبه برنامه های سیاست محور، به سوی فعالیت های ضدفرهنگی منصرف شده و در راستای این هدف، تجهیز و افزایش شبکه های پخش موزیک شتاب بیشتری گرفته است.

در نگاه اول آنچه از این شبکه ها به ذهن تداعی می کند، شبکه ای شاد و سرگرم کننده است. چیزی که صاحبان آن ادعا می کنند.

اما برنامه سازان این شبکه ها با آگاهی از تاثیرات یادشده موسیقی بویژه در جوان ترها، بصورتی حساب شده ابتذال را به جامعه ایرانی تزریق می کنند. در واقع آنها در پوشش سرگرمی یا سرگرمی سازی " Entertainment" و با جادوی موسیقی، تکنیک راهبردی "کنترل ذهن" را پیاده می کنند که در این مقطع حساس زمانی می کوشد با رسوخ به ناخودآگاه ذهن مخاطب ایرانی فرهنگ بیگانه را تحمیل کند.

دوشنبه، 15 تير ماه، 1394 نويسنده: seyedbahri بازدید : 888 
» رفتارهای غیرمتعارف برخی بازیگران/ از «من سگ هستم» تا «ازدواج سفید

شبکه های اجتماعی  رفتارهای غیرمتعارف برخی بازیگران/ از «من سگ هستم» تا «ازدواج سفید»

کارهای ضد فرهنگ ایرانی؛
رفتارهای غیرمتعارف برخی بازیگران/ از «من سگ هستم» تا «ازدواج سفید»
برخی هنرمندان در شرایطی صفحات مجازی خود را به‌روزرسانی می‌کنند که بدون توجه به عرف جامعه و فارغ از هر گونه تخصصی در فضای ذهنی خود با گذاشتن پستی در صفحه مجازی، مخاطبان جوان را با اطلاعات غلط، ضدارزش‌ و ضددین تحت تاثیر قرار می‌دهند.

دوشنبه، 15 تير ماه، 1394 نويسنده: seyedbahri بازدید : 29848 
» بازیگر زن: از مردم می‌خواهم جلوی این روند را بگیرند

ساندرا بولاک برنده اسکار بازیگر زن: از مردم می‌خواهم جلوی این روند را بگیرند

برنده اسکار انتقاد کرد؛
بازیگر زن: از مردم می‌خواهم جلوی این روند را بگیرند
زنان باید در مقابل این حملات از یکدیگر حمایت کنند. ما باید این روند را متوقف کنیم. ما با سرعت زیادی به دختران و زنان جامعه آسیب می‌زنیم که این موضوع مرا به وحشت می‌اندازد. این مساله واقعاً مرا نگران می‌کند و از مردم می‌خواهم که کمک کنند و جلوی این روند را بگیرند.

دوشنبه، 15 تير ماه، 1394 نويسنده: seyedbahri بازدید : 5532 

نظرسنجی        

نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بد

نتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 15
نظرات : 1212

موزیک آنلاین