نام كاربري:  
پسورد:

عضویت سریع
      شناسه : 
      نام اصلي : 
      ايميل : 
      تايپ مجدد : 
      گذرواژه : 
      تايپ مجدد : 

محل تبلیغات شما: جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش تبلیغات خود با شماره تلفن 09133638841! تماس حاصل فرمایید

آمار کاربران        

وب سایت رسمی سید بحری: عبرت

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

» الگوهای زشت و زیبا از بین ستاره‌های سینما
بازیگران سینمای ایران الگوهای زشت و زیبا از بین ستاره‌های سینما
نفشهای مخرب و سازنده؛
الگوهای زشت و زیبا از بین ستاره‌های سینما

به راستی چقدر بازیگران به غیر از بازی در مقابل دوربین و معروف شدن، به فکر فرهنگ‌سازی مناسب در جامعه هستند و تا چه میزان به این موضوع اهمیت می‌دهند؟

دیگر آن زمان گذشت که مخاطبان سینما به یک عکس یا یک تکه‌کلام اکتفا کنند. امروز رفتار بازیگران از نگاه تیزبین دوستداران سینما دور نمی‌ماند. مثلاً فلان بازیگر صاحب فرزند شد یا فلان بازیگر شغل دومش چیست یا غذای مورد علاقه این بازیگر چه می‌تواند باشد.

مخاطب سینمای امروز، رفتار بازیگران را در جزئی‌ترین مسائل الگوی خود قرار می‌دهد و در زندگی خود، جاری می‌سازد. الگوسازی در جامعه یعنی دقیقاً همین کار. اما نکته اینجاست که کدام الگو دردی از جامعه دوا می‌کند و در عوض کدام مدل، موجب تخریب یک باور در میان مردم است. به عنوان مثال، حجاب در جامعه ما امری است که به آن توجه فراوان می‌شود، اما هنجارشکنی در این مورد به وضوح در برخی از بازیگران زن دیده می‌شود و یا تجمل‌گرایی در زندگی یک بازیگر، آسیبی جدی برای مردم یک جامعه به ارمغان دارد.

چهارشنبه، 4 آذر ماه، 1394 نويسنده: seyedbahri بازدید : 6117 
» سرگرم‌سازی نامحدود و غفلت بی‌پایان در رقص و موزیک
پشت پرده چند شبکه فارسی زبان ماهواره ای؛

شبکه های پخش موزیک سیاست اندلسی سازی جامعه ایرانی را دنبال می کنند سیاستی که در نهایت به سقوط جامعه و زیر سلطه رفتن آن می انجامد.

هنر وسیله ای است برای بیان موضوعات در اشکال جذاب و تاثیرگذار، و موسیقی هنری است در ارتباط با لحظات زندگی و تمایلات مهم انسان که تأثیر آن بر ذهن و روان او ناخودآگاه، عمیق، بی‌واسطه، تدریجی و ماندگار است. تأثیری که می‌تواند فرد و جامعه را ناخواسته به سمت آرامش و تعالی یا برعکس فساد، تباهی، مصرف گرایی و شهوت سالاری سوق دهد.

طی سال های اخیر کارکرد شبکه های ماهواره ای بر فضای ایران از غلبه برنامه های سیاست محور، به سوی فعالیت های ضدفرهنگی منصرف شده و در راستای این هدف، تجهیز و افزایش شبکه های پخش موزیک شتاب بیشتری گرفته است.

در نگاه اول آنچه از این شبکه ها به ذهن تداعی می کند، شبکه ای شاد و سرگرم کننده است. چیزی که صاحبان آن ادعا می کنند.

اما برنامه سازان این شبکه ها با آگاهی از تاثیرات یادشده موسیقی بویژه در جوان ترها، بصورتی حساب شده ابتذال را به جامعه ایرانی تزریق می کنند. در واقع آنها در پوشش سرگرمی یا سرگرمی سازی " Entertainment" و با جادوی موسیقی، تکنیک راهبردی "کنترل ذهن" را پیاده می کنند که در این مقطع حساس زمانی می کوشد با رسوخ به ناخودآگاه ذهن مخاطب ایرانی فرهنگ بیگانه را تحمیل کند.

دوشنبه، 15 تير ماه، 1394 نويسنده: seyedbahri بازدید : 1071 
» رفتارهای غیرمتعارف برخی بازیگران/ از «من سگ هستم» تا «ازدواج سفید

شبکه های اجتماعی  رفتارهای غیرمتعارف برخی بازیگران/ از «من سگ هستم» تا «ازدواج سفید»

کارهای ضد فرهنگ ایرانی؛
رفتارهای غیرمتعارف برخی بازیگران/ از «من سگ هستم» تا «ازدواج سفید»
برخی هنرمندان در شرایطی صفحات مجازی خود را به‌روزرسانی می‌کنند که بدون توجه به عرف جامعه و فارغ از هر گونه تخصصی در فضای ذهنی خود با گذاشتن پستی در صفحه مجازی، مخاطبان جوان را با اطلاعات غلط، ضدارزش‌ و ضددین تحت تاثیر قرار می‌دهند.

دوشنبه، 15 تير ماه، 1394 نويسنده: seyedbahri بازدید : 33083 
» بازیگر زن: از مردم می‌خواهم جلوی این روند را بگیرند

ساندرا بولاک برنده اسکار بازیگر زن: از مردم می‌خواهم جلوی این روند را بگیرند

برنده اسکار انتقاد کرد؛
بازیگر زن: از مردم می‌خواهم جلوی این روند را بگیرند
زنان باید در مقابل این حملات از یکدیگر حمایت کنند. ما باید این روند را متوقف کنیم. ما با سرعت زیادی به دختران و زنان جامعه آسیب می‌زنیم که این موضوع مرا به وحشت می‌اندازد. این مساله واقعاً مرا نگران می‌کند و از مردم می‌خواهم که کمک کنند و جلوی این روند را بگیرند.

دوشنبه، 15 تير ماه، 1394 نويسنده: seyedbahri بازدید : 5679 
» خاکستر سگم را با من دفن کنید!

قبرستان حیوانات خاکستر سگم را با من دفن کنید!

علاقه افراطی آلمان ها به حیوانات؛
در کوره‌ جسدسوزی شهر وزل در ایالت نوردراین‌وستفالن، هر روز پیکر بی‌جان بیش از ۳۰ حیوان خانگی به شعله‌های آتش سپرده می‌شود و در ظرفی نگهداری می شود تا هنگام مرگ صاحبان شان با آنها دفن شود.

دوشنبه، 15 تير ماه، 1394 نويسنده: seyedbahri بازدید : 1022 

نظرسنجی        

نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بد

نتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 15
نظرات : 1292

موزیک آنلاین